Jak nosić solo w League of Legends


League of Legends to zorientowana na zespół gra MOBA, która zachęca i hojnie nagradza pracę zespołową, komunikację w całym zespole i gry strategiczne. Ponieważ praca zespołowa leży u samych podstaw gry, prowadzenie pojedynku w pojedynkę jest w oczach wielu niewdzięcznym i wymagającym zadaniem, które jest ledwo warte potu i łez. Co więcej, noszenie solo to wyczerpujący grind wymagający niepodzielnej uwagi, pełnego zrozumienia gry i szybkiego podejmowania decyzji. Nawet jeśli zwiększasz swoją grę i nosisz solo to nie bułka z masłem, prowadzący solo powinni pamiętać o żałobnych kolegach z drużyny i ich trollowych próbach całkowitego zrujnowania gry.

Chociaż noszenie w pojedynkę jest ciężką i wymagającą pracą, każdy może nosić ją w pojedynkę Liga kiedyś uzbrojony w niemal encyklopedyczną wiedzę o grze, stoicką cierpliwość i solidny plan gry. Poza tym istnieje wiele czynników decydujących o wniesieniu solo Liga, takie jak inteligentny wybór bohatera, równoważenie walki drużynowej z rolnictwem i świadomością. Z tego powodu proces uczenia się może być bardzo zagmatwany, a znalezienie własnego stylu noszenia może zająć wieki.

Oto kilka wskazówek i wskazówek, jak walczyć 1 na 9 i wreszcie wspiąć się po drabinie League of Legends.

Wybierz mistrza przenoszenia

Obraz za pośrednictwem Riot Games

Wybór mistrza noszenia odgrywa kluczową rolę w grach noszenia solo w Liga głównie dlatego, że podstawowy zestaw nosiciela powinien być wypełniony solidnymi obrażeniami i mechaniką kontrowania, taką jak niewrażliwość i utrzymywanie się. Co więcej, gracze grający tymi niesamowicie potężnymi bohaterami powinni ćwiczyć swoją mechanikę do perfekcji, ponieważ drobne błędy i pomyłki często mogą spowodować lub przerwać walkę drużynową. Z reguły pełne zrozumienie umiejętności, rotacji i ograniczeń swojego bohatera daje ci przewagę nad wrogą drużyną i sprawia, że ​​brakuje im słów.

Chociaż strzelcy są powszechnie uważani za głównych prowadzących, noszenie solo nie ogranicza się tylko do mistrzów strzelców. Co więcej, niektórzy z najlepszych prowadzących solo to zazwyczaj solowcy, którzy mogą z łatwością przejąć grę, gdy zdobędą nawet niewielką przewagę.

Oto najlepsi prowadzący solo dla każdej roli:

  • Górna aleja: Irelia, Riven, Gwen, Kayle, Camille i Fiora
  • Dżungla: Mistrz Yi, Bel’Veth, Nidalee, Evelyn, Graves, Viego i Rengar
  • Środkowa linia: Yasuo, Yone, Sylas, Vladimir, Viktor i Azir
  • Dolna linia: Vayne, Kog’Maw, Kai’sa, Jinx, Aphelios i Zeri
  • Wsparcie: Bard, Yummi, Lux, Pyke, Sona i Senna

Zrównoważ walki drużynowe z rolnictwem

Obraz za pośrednictwem Riot Games

Oprócz silnych zadawanych obrażeń i potencjału do przegrywania, znakiem rozpoznawczym bohaterów prowadzących jest duża ilość złota i uzależnienie od poziomu. Chociaż może być kuszące, aby walczyć bez przerwy o cele i presję, regularne rolnictwo i zwiększanie przewagi jest znacznie ważniejsze niż ciągła, bezcelowa walka. Tak więc pozostawanie na czele krzywej nie tylko pomaga utrzymać zasłużoną przewagę, ale także znacznie zwiększa szanse na sukces.

Pozornie nudne i czasochłonne zadanie rolnictwa zwykle trwa do minuty po nakarmieniu. Chociaż farmienie jest stosunkowo szybkie, solo carry, nawet podczas wygrywania, powinno zwracać szczególną uwagę na liczniki czasu i rotację wrogów.

Wybierz swoje bitwy i unikaj śmierci

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Ślepe wejście do walki drużynowej, podczas gdy zbyt pewnie ignoruje sygnały i znaki ostrzegawcze obu członków drużyny, z pewnością może cię kosztować grę. Tak więc, jako prowadzący solo, twoim głównym celem powinna być szybka krytyczna analiza frontu bitwy i szybka reakcja, aby albo ukarać wrogów, albo uciec bez oglądania się za siebie.

Jeśli zginiesz, gdy próbujesz prowadzić grę solo, nie tylko dajesz przeciwnej drużynie oddech i nagrodę do odzyskania, ale także świadomie zamykasz swoje okno na solo. Tak więc, zanim skorzystasz z okazji do walki, policz siły wroga, zastanów się ponownie nad wartością celu i oblicz następny ruch.

Bądź świadomy

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Liga jest pełen wskazówek dźwiękowych i wizualnych, które mogą okazać się cenne w grze. Twoja praca jako solo carry jest przyswojenie jak największej ilości informacji i sprytne wykorzystanie ich, niezależnie od tego, czy będzie to zasadzka, czy zwykła kradzież obozowa. Poza tym świadomość mapy może pomóc ci uciec przed pewną śmiercią lub możesz dowiedzieć się, gdzie znajdują się wrogowie i naciskać na cel, ponieważ spóźniają się na rotację.

Co więcej, śledzenie czasu odnowienia zarówno czarów przywoływacza, jak i umiejętności zawsze może się przydać, gdy walczysz drużynowo lub gankujesz w alei.Źródło : https://dotesports.com/league-of-legends/news/how-to-solo-carry-in-league-of-legends