Jak naprawić nieoczekiwany błąd logowania League of Legends? –


League of Legends to jeden z najpopularniejszych tytułów MOBA, któremu udało się zgromadzić ogromną bazę graczy od czasu premiery w 2009 roku. Opracowany przez Riot Games, LoL przeszedł długą drogę i nadal jest uważany za jedną z najczęściej granych gier nawet w 2022 roku. Chociaż ogólne wrażenia z League of Legends są dość płynne, gracze mogą od czasu do czasu napotkać błędy i błędy w grze. Tak jest w przypadku każdej gry wieloosobowej, a League of Legends nie jest wyjątkiem. Według ostatnich doniesień, wielu graczy LoL napotkało nieoczekiwany błąd logowania w League of Legends, który ograniczył im dostęp do gry. W tym artykule przedstawimy wszystkie szczegóły na jego temat i jak to naprawić na dobre. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji.

Błędy logowania są dość powszechne w grach wieloosobowych. Jednak może to być najbardziej irytujący błąd, w którym gracze nie mogą nic zrobić, zamiast czekać, aż twórcy naprawią swoją grę. Ale w LoL błąd logowania można naprawić kilkoma naprawdę prostymi krokami. Program uruchamiający klienta Riot jest odpowiedzialny za uruchomienie League of Legends, a błąd logowania zwykle występuje z powodu złej sesji uruchamiania klienta Riot. Cóż, teraz, gdy znasz przyczynę wystąpienia tego błędu, przejdźmy do tego, jak to naprawić.

Jak naprawić nieoczekiwany błąd logowania League of Legends?

Naprawianie nieoczekiwanego błędu logowania League of Legends nie jest dość żmudnym procesem. Jeśli jednak chcesz pozbyć się błędu, będziesz musiał dokładnie postępować zgodnie z instrukcjami. Tak więc, bez zbędnych ceregieli, wykonaj poniższe kroki.

1) Kiedy napotykasz nieoczekiwany błąd logowania w League of Legends, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zamknąć klienta Riot. Możesz to zrobić, naciskając Alt+F4 na klawiaturze.

2) Po zamknięciu klienta Riot będziesz musiał teraz zamknąć wszystkie usługi klienta Riot działające w tle. W tym celu otwórz Menedżera zadań, naciskając Ctrl + Shift + Esc. Następnie przejdź do zakładki Procesy i upewnij się, że wszystkie instancje RiotClientServices.exe zostały zamknięte.

3) Po wykonaniu tej czynności znajdź proces KillerServiceNetwork.exe i również go zamknij. To może być powód, dla którego napotykasz błąd w LoL-u, ponieważ ta usługa może obniżać przepustowość gry.

4) Jeśli poprawnie wykonałeś wszystkie kroki, nadszedł czas, aby ponownie uruchomić klienta Riot. Następnie zaloguj się do League of Legends, a błąd powinien zniknąć.

Jeśli nie, rozważ użycie innego połączenia internetowego, ponieważ może to być przyczyną błędu. Mamy nadzieję, że ten przewodnik dostarczył Ci wszystkich potrzebnych informacji. Aby uzyskać więcej takich przewodników, bądźcie na bieżąco z nami na Vabsaga.Źródło : https://vabsaga.com/how-to-fix-league-of-legends-unexpected-login-error/