Jak naprawić błąd „Wystąpiło coś nieoczekiwanego podczas próby utworzenia lobby”.

Jak rozwiązać błąd „Stało się coś nieoczekiwanego podczas tworzenia lobby” w League of Legends i Teamfight Tactics

Częsty problem podczas tworzenia lobby w League of Legends i TFT

Próbując utworzyć lobby w League of Legends lub Teamfight Tactics, wielu graczy napotyka dziwny błąd informujący, że „podczas tworzenia lobby wydarzyło się coś nieoczekiwanego”. » Ten błąd, który wydaje się pojawiać losowo, uniemożliwia utworzenie lobby i grę. Na szczęście naprawienie tego błędu jest dość proste i będziesz mógł stworzyć swoje poczekalnie i błyskawicznie wrócić do gry w League lub TFT.

Jak rozwiązać błąd „Stało się coś nieoczekiwanego podczas tworzenia lobby”.

Błąd „Stało się coś nieoczekiwanego podczas tworzenia lobby” zwykle pojawia się w League i TFT, jeśli spróbujesz utworzyć lobby po opuszczeniu wcześniej skonfigurowanego lobby – głównym winowajcą jest tutaj duplikat. Zasadniczo klient Riot Games nie rozpoznaje, że zmieniłeś lobby League. Aby rozwiązać ten błąd, wykonaj następujące kroki:

Sprawdź status serwerów League

Jeśli klient nie rozpozna, że ​​zmieniłeś lobby, może to być spowodowane awarią serwera. Wskazane jest sprawdzanie statusu ligi. Jeśli serwery nie będą działać, oczywiście nie będziesz mógł grać w League. Jeśli są online i działają i nie zgłoszono żadnych błędów, przejdź do kroku drugiego.

Sprawdź swoje połączenie z internetem

Jeśli Twoje połączenie internetowe jest niestabilne lub nie działa, nie będziesz mógł połączyć się z klientem, a utworzenie lobby będzie niemożliwe. Jeśli zauważysz problemy z połączeniem, zrestartuj modem, wybierz stabilniejsze połączenie Wi-Fi, podłącz komputer do Internetu za pomocą kabla Ethernet lub skontaktuj się z usługodawcą w przypadku rozległych przerw w działaniu.

Uruchom ponownie klienta

Ponowne uruchomienie klienta pomaga rozwiązać kilka błędów, a czasami może rozwiązać ten. Po prostu zamknij klienta, otwórz Menedżera zadań i upewnij się, że klient League jest całkowicie wyłączony. Następnie otwórz ponownie klienta i spróbuj utworzyć lobby.

Napraw swojego klienta

Jeśli plik jest uszkodzony lub klient napotka problem, jego naprawienie może być najłatwiejszym rozwiązaniem. Przejdź do strony internetowej narzędzia naprawczego Hextech firmy Riot, pobierz narzędzie naprawcze i pozwól mu działać. Wykryje problemy i je naprawi.

Jeśli wszystko inne zawiedzie, możesz skorzystać z dzienników zebranych przez narzędzie naprawcze i wysłać je do zespołu pomocy technicznej Riot. Jednak te kroki zwykle rozwiązują błąd „wydarzyło się coś nieoczekiwanego podczas tworzenia lobby”.

Źródło: dotesports.com