Jak naprawić błąd League of Legends, aby otrzymać błąd SIPT platformy?


Gracze League of Legends czasami mają problemy z zalogowaniem się do swoich klientów gry. Kilku użytkowników zgłosiło błąd „nie można połączyć się z usługą uwierzytelniającą” i „ League of Legends Nie udało się odebrać platformy SIPT” błąd. Zwykle dzieje się tak z powodu wadliwego połączenia internetowego, przerwanej zapory lub czegoś innego. Błąd „Nie udało się otrzymać platformy SIPT” może również pojawić się podczas fazy wyboru bohatera lub w połowie gry.

Według wątku na , wielu graczy na serwerach w Ameryce Północnej (NA) borykało się z problemami związanymi z klientem. Jednym z takich komunikatów o błędzie, który się pojawił, był „Nie udało się odebrać platformy SIPT. Sprawdź status serwera tutaj.Gracze z Ameryki Północnej skarżyli się również na samoistne anulowanie kolejek, nieakceptowanie meczów nawet po ich zaakceptowaniu, a także powiadomienia o zapobieganiu przegranym w grach, w których nie było uników.

Jeden użytkownik Reddit, który miał ten sam problem kilka miesięcy temu i trwał dwa tygodnie. Dodali, że nie byli w stanie zalogować się do klienta ani wziąć udziału w meczach i zostali poproszeni przez wsparcie Riot Games o wypróbowanie wirtualnej sieci prywatnej (VPN), po czym klient działał. “Po kolejnej łatce naprawił się i nie potrzebowałem już VPN.

Ten błąd zwykle pojawia się, gdy dostawca usług internetowych (ISP) ogranicza pobieranie, a użytkownicy nie są w stanie zalogować się i zaktualizować gry, co skutkuje wyświetleniem komunikatu o błędzie „League of Legends nie otrzymał Platform SIPT”.

Kroki w celu rozwiązania League of Legends Nie udało się otrzymać platformy SIPT

1. Sprawdź, czy nie ma przerw w działaniu usług na stronie Riot Games

Gracze mogą sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej. Użytkownicy muszą wybrać serwer i wybrany język, a zostaną przekierowani na stronę, na której wyświetli się lista bieżących i zamkniętych błędów.

2. Uruchom ponownie router i modem

Powinieneś ponownie uruchomić modem i router, zwłaszcza jeśli nie były wyłączane od dłuższego czasu. Danie im czasu na ochłodzenie i ponowne uruchomienie pomoże wyczyścić pamięć podręczną.

3. Zezwól na aplikację League of Legends przez zaporę Windows Defender

Dodaj League of Legends lub Game Launcher do Zapory systemu Windows, jeśli nie znajduje się jeszcze na białej liście. Przejdź do System i zabezpieczenia w Panelu sterowania i kliknij Ustawienia zapory Windows Defender. Upewnij się, że pola wyboru prywatne i publiczne są zaznaczone dla programu uruchamiającego League of Legends i zapisz zmiany. Przed uruchomieniem League of Legends upewnij się, że zapora Windows Defender jest włączona, zaloguj się i sprawdź ulepszenia.

4. Zmień ustawienia serwera DNS w systemie Windows 10

Wykonaj poniższe czynności, aby zmienić ustawienia serwera DNS w systemie Windows 10:

  • Przejdź do Panelu sterowania i kliknij Sieć i Internet, a następnie przejdź do Centrum sieci i udostępniania, a następnie Zmień ustawienia adaptera.

  • Wybierz połączenie, dla którego chcesz skonfigurować Google Public DNS. Jeśli korzystasz z połączenia Ethernet, kliknij prawym przyciskiem myszy interfejs Ethernet i wybierz Właściwości.

  • W oknie Właściwości kliknij dwukrotnie Protokół internetowy w wersji 4 (TCP/IPv4).

  • Wybierz Użyj następującego adresu serwera DNS.

  • W polu preferowanego serwera DNS wpisz 8.8.8.8, a w polu alternatywny serwer DNS wpisz

  • 8.8.4.4.

  • Zaznacz pole Sprawdź poprawność ustawień przy wyjściu i zapisz zmiany.

Gracze mogą również spróbować użyć VPN, ponieważ użytkownicy Reddit sugerowali, że naprawił w niektórych przypadkach błąd Platform SIPT.Źródło : https://afkgaming.com/esports/guide/how-to-fix-league-of-legends-failed-to-receive-platform-sipt-error