Jak grać we wsparcie Jarvana IV: Najlepsze konfiguracje wsparcia Jarvana w League of Legends


Wspieraj Jarvana IV to typ czarnego konia, który możesz wykorzystać na swoją korzyść Liga Legend. Jeśli szukasz bohatera wspierającego, który może służyć zarówno jako solidny tank, jak i zaskakująco silny uzdrowiciel, Jarvan IV może wypełnić tę rolę jako wspierający. Dzięki wyborowi run i obszernej puli przedmiotów wspierających Jarvan IV może elastycznie zmieniać swoją tożsamość z znanego większości graczy siniaka/wojownika na niezawodnego wspierającego obrońcę ze zdolnościami leczenia.

W tym sezonie Jarvan IV od czasu do czasu był wybierany zarówno w kolejce solo, jak i na scenie zawodowej, a mistrz wygrał oba mecze rywalizacyjne, w których się pojawił. Chociaż nie jest on bynajmniej z najwyższej półki, wspierający Jarvan może rzucić twoim wrogom pętlę i dać ci przewagę, zmuszając przeciwników do rozegrania pojedynku, z którym nie są tak zaznajomieni.

Oto, jak zabrać Jarvana IV z dżungli lub górnej alei i zmienić go w bohatera wsparcia, z którym można wygrać kilka gier. Od run, kolejności umiejętności, przedmiotów i nie tylko, oto wszystko, co musisz wiedzieć o jednym z nich Liganajbardziej unikalne typy.

Kiedy wybrać wsparcie dla Jarvana IV

Zdjęcie za pośrednictwem Riot Games

Wsparcie Jarvana IV to zewnętrzny wybór, który zwykle mieści się gdzieś pomiędzy zwykłym uzdrowicielem a drugorzędnym uzdrowicielem. Wsparcie Jarvana to mistrz wszechstronności, który może służyć jako źródło zaangażowania w walkach drużynowych, będąc jednocześnie uzdrowicielem w długich potyczkach. Jeśli jesteście na etapie wyboru bohaterów i zastanawiacie się nad wyborem, takim jak Leona, Braum lub Nautilus, możecie coś pomieszać, wybierając zamiast tego Jarvana, ponieważ zapewnia on dodatkowe narzędzia, których niektórzy bohaterowie nie mogą.

Na początek jego superumiejętność, Kataklizm, dobrze pasuje do innych bohaterów w grze, zwłaszcza prowadzących od ataku, którzy dobrze radzą sobie w zwarciu, jak na przykład Kalista, Samira i Xayah. Jarvana najlepiej wybrać podczas uzupełniania składu drużyny, ponieważ będzie on mile widzianym dodatkiem do drużyn, które skupiają się na obrażeniach obszarowych i potencjale w walce drużynowej.

Runy

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Przywołanie Aery będzie wspierać kluczową runę Jarvana w każdej sytuacji. Pozwala mu osłaniać sojuszniczych graczy po zarejestrowaniu wzmocnienia prędkości ataku z Demaciańskiego Sztandaru (E). Ponieważ wzmocnienie jest nakładane na różnych graczy w trakcie walki drużynowej, można również zastosować tarczę Aery, utrzymując graczy przy życiu. Stamtąd uzupełnisz drzewko Magii Kulą Niwelującą, aby zwiększyć swoją wytrzymałość, oraz kombinacją Absolutnego Skupienia i Spopielenia, aby zwiększyć zadawane obrażenia.

Zajrzysz do drzewka Determinacji, aby wybrać drugorzędne runy, zabierając Font of Life i Revitalize, aby dopełnić swoje runy. Rewitalizacja jest szczególnie silna w połączeniu z Przywołaniem Aery i przedmiotami takimi jak Świetlista Cnota. Drzewo Inspiracji jest również opłacalnym wyborem drugorzędnym, szczególnie jeśli chcesz wybrać Idealne wyczucie czasu, aby szybciej dotrzeć do Klepsydry Zhonyi.

Kolejność umiejętności

Kolejność umiejętności Jarvana wsparcia jest nieco inna niż wtedy, gdy bohater jest grany na innych pozycjach. Grając jako wspierający Jarvana, będziesz najpierw maksymalizować swój Demaciański Sztandar (E), następnie Smocze Uderzenie (Q), a na końcu Złotą Egidę (W). Ta konfiguracja gwarantuje, że będziesz w stanie wzmacniać i osłaniać swoją drużynę tak często, jak to możliwe, mając jednocześnie dostęp do swojej niezwykle ważnej kombinacji „oznacz i przeciągnij”.

Przedmioty startowe

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Ostrze Spelltheifa to podstawowy przedmiot wspierający Jarvana IV. Przedmiot można łatwo przetworzyć za pomocą demaciańskiego sztandaru (E). Zrzucanie flagi na przeciwników w fazie gry w alei może dość szybko stać się irytujące, a ponieważ czas odnowienia tej umiejętności jest stosunkowo krótki, możesz regularnie zdobywać dzięki niej złoto.

Główne elementy

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Świetlista Cnota to mityczny przedmiot, który musisz mieć, dzięki któremu wsparcie Jarvana IV jest realną opcją. Pasywny efekt przedmiotu, Światło przewodnie, zwiększa twoje maksymalne HP i zapewnia aurę uzdrawiającą w czasie pobliskim sojusznikom za każdym razem, gdy rzucisz swoją superumiejętność. Ten przedmiot z łatwością zwiększy zarówno twoją wytrzymałość, jak i wydajność leczenia w walkach drużynowych, a w połączeniu z Klepsydrą Zhonyi staniesz się dosłownie niezniszczalną ścianą z cegieł, która nieustannie ożywia wszystkich członków drużyny w pobliżu.

Elementy alternatywne

Zrzut ekranu za pośrednictwem Riot Games

Inne przedmioty, które możesz dodać do swojej konfiguracji, to Łańcuchy Anatemy, Zbroja Wojownika i Maska Otchłani (między innymi). Wsparcie Jarvana jest najsilniejsze, gdy buduje przedmioty dla czołgów na linię frontu, a opcje, takie jak Warmoga, utrzymają go dłużej przy życiu w dłuższych walkach drużynowych.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640a572ef1cc43eb8c03e5da5916438f&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Fhow-to-play-support-jarvan-iv-best-build-league-of-legends&c=2455830178278957445&mkt=fr-fr