Jak grać w Aatroxa w League of Legends


Potężny przeciwnik, który jest również gwałtowny i bezwzględny. Mimo że przebudowa nastąpiła jakiś czas temu. Aatrox był ulubieńcem graczy na wszystkich poziomach doświadczenia od czasu jego wprowadzenia. W ramach tego postu przyjrzymy się zasadom Aatroxa, Darkin Blade i jak grać Aatroxem w League of Legends.

Podstawy gry w Aatrox

Nazywamy Aatroxa molochem rzucającym zaklęcia ze względu na jego niesamowitą moc. Większość obrażeń, które zadaje we wczesnej fazie gry, pochodzi z jego zaklęć, ale jego ekwipunek pozwala mu być potężną linią frontu. Ponieważ uzdrowienie Aatroxa pochodzi z obrażeń, zadaje on innym. Musi wyrządzić jak najwięcej szkód, aby pozostać przy życiu przez dłuższy czas. Najtrudniejszym aspektem będzie rzucanie zaklęć, aby zadawały ogromne obrażenia, których można oczekiwać od tak wybitnego przeciwnika, więc spójrzmy, jak możemy osiągnąć ten cel.

Po pierwsze, jego Q, zwane „Ostrzem Darkinów”, umożliwia mu trzykrotne rozbicie ostrza, za każdym razem w unikalny sposób. Będzie to główna przyczyna większości obrażeń, które odniesiesz. Ponieważ projekt zmienia się z każdym uderzeniem, będziesz musiał idealnie zsynchronizować swoje kolizje i odpowiednio ustawić się. Każdy sukces ma swój unikalny „sweet spot”, czyli konkretny region na celu, który, jeśli go wylądujesz, zada znacznie więcej obrażeń i tymczasowo ogłuszy przeciwnika. Za każdym razem musisz celować w to miejsce. Niezbędne jest użycie Q do szturchania w alei, aby zarówno podtrzymać, jak i zabić przeciwnika.

Twoja umiejętność pasywna to bezpośredni, wzmocniony autoatak, który leczy cię na podstawie obrażeń. Odzyskasz absurdalną ilość tylko jednym atakiem automatycznym, a także zadasz więcej obrażeń w zależności od maksymalnego zdrowia, jeśli uda ci się to trafić na bohatera. Pomimo swojej prostoty ten ruch jest bardzo skuteczny, jeśli możesz to zrobić.Źródło : https://surprisesports.com/esports/how-to-play-aatrox-in-league-of-legends/