Jak działa zawartość Xbox Game Pass Riot? Nagrody League Of Legends i VALORANT


Wydaje się, że Riot Games wkracza do akcji, ponieważ Xbox Game Pass rozszerza swój repertuar na PC. Twórca League of Legends, Valorant i innych gier współpracuje z usługą, aby zapewnić graczom mnóstwo darmowej zawartości dodatkowej i nagród.

Jeśli jesteś graczem, który chce robić dalsze i szybsze postępy w grze lub chcesz mieć przewagę w dowolnej grze Riot, powinieneś rozważyć zakup Xbox Game Pass, gdy tylko bonusy zostaną udostępnione.

Ten artykuł wyjaśni wszystko na ten temat i poprowadzi Cię, jak działa ten proces. Więc zacznijmy!

Jak działa partnerstwo między Xbox Game Pass a Riot Games?

12 czerwca oficjalnie ogłoszono, że Riot Games zaoferuje graczom nagrody za pośrednictwem programu członkostwa Xbox Game Pass za wszystkie tytuły w usłudze na żywo. Tytuły te obejmują Wild Rift, League of Legends, Teamfight Tactics, Legends of Runeterra i Valorant.

Będzie częścią miesięcznej usługi abonamentowej, która kosztuje 9,99 USD. Gracze będą biernie zbierać nagrody, po prostu grając, gdy subskrypcja jest aktywna, a ich konto Riot jest połączone z Xbox Game Pass. Co więcej, otrzymają także kickstart, jeśli przegapią część treści.

Nagrody Xbox Game Pass za tytuły Riot Games

Xbox Game Pass będzie zawierał nagrody za wszystkie tytuły Riot Games dostępne na żywo, w tym Valorant i League of Legends. Poniżej wstępne szczegóły:

Będą nagrody Xbox Game Pass za wszystkie tytuły Riot Games dostępne na żywo, w tym League of Legends i Valorant. Wstępne szczegóły można znaleźć poniżej:

 • Waleczny – Gracze otrzymają wszystkich 18 agentów za darmo, wraz z jednodniowym dostępem dla każdego nowego agenta, który pojawi się w grze.

 • Liga Legend – Gracze otrzymają wszystkich ponad 160 bohaterów za darmo, wraz z dostępem pierwszego dnia do każdego bohatera, gdy tylko zostanie wydany.

 • Taktyka walki drużynowej – Gracze uzyskają dostęp do rotacyjnej obsady Małych Legend 1. poziomu, którą będą mogli wyposażyć w grze.

 • Legendy Runeterry – Gracze otrzymają dostęp do zestawu podstawowego, który pomoże w tworzeniu talii w grze.

 • League of Legends: Wild Rift – Gracze otrzymają wszystkich ponad 80 bohaterów za darmo, wraz z jednodniowym dostępem do każdego nowego bohatera, który zostanie wydany.

Ogólnie rzecz biorąc, zdobędziesz dodatkowe doświadczenie w różnych tytułach, aby szybciej przejść przez kolejne poziomy. Nagrody, takie jak talie, darmowi bohaterowie i agenci, zostaną cofnięte, jeśli gracze zakończą subskrypcję Xbox Game Pass.

Niemniej jednak, jak twierdzi Joe Hixson z Riot, niektóre inne treści zdobyte „normalnymi sposobami” pozostaną powiązane z kontem.

Gracze będą również generalnie zdobywać dodatkowe doświadczenie w różnych tytułach, aby szybciej przechodzić przez kolejne poziomy.

Nagrody, takie jak darmowi bohaterowie, agenci i talie, zostaną anulowane, jeśli zakończysz subskrypcję Xbox Game Pass. Jednak inne treści zdobyte w „normalny sposób”, według Joe Hixsona z Riot, pozostaną powiązane z kontem.

Stwierdza: „Wszystko, co zarobiono w grze, pozostanie odblokowane później, jeśli wygaśnie Twoja subskrypcja. Jest to jeden z powodów dodatkowego doświadczenia, które jest również dostarczane z połączonym kontem. Widziałem, jak ludzie porównywali go do modelu Riot Unlocked, który jest używany w PC Bangs, i jest to bardzo zbliżone do tego, co tutaj robimy”.

Kiedy zaczyna się partnerstwo?

Współpraca Riot Games i Xbox Game Pass rozpoczęła się 12 grudnia 2022 r. i zakończy się 1 stycznia 2023 r. Od 8 grudnia gracze mogli połączyć swój profil Xbox z kontem Riot Games, aby otrzymać następujące dodatkowe nagrody w grze:

 • VALORANT (PC) – Kieszonkowy kumpel mędrzec

 • League of Legends (PC) – Mistrzowska skrzynia i klucz

 • Teamfight Tactics (PC i urządzenia mobilne) – Rzadkie Jajo Małej Legendy

 • League of Legends: Wild Rift (mobilna) – Losowa skrzynia z emotikonami

 • Legends of Runeterra (PC i urządzenia mobilne) – Pryzmatyczna skrzynia

Jak połączyć swoje konta Riot Games z profilem Xbox?

Gracze mogą łatwo połączyć swoje konta Riot Games i Xbox, wykonując kilka prostych kroków, które są następujące:

 • Przejdź do strony logowania społecznościowego Xbox.
 • Zaloguj się do swojego istniejącego konta.
 • Po zakończeniu zostaniesz poproszony o podanie danych konta Riot Games.
 • Wprowadź wszystkie niezbędne informacje i to wszystko.
 • Pomyślnie połączyłeś oba konta. Dodatkowe przedmioty w grze zostaną nagrodzone po rozpoczęciu wydarzenia.Źródło : https://esportsdriven.com/valorant/guides/491/how-does-riots-xbox-game-pass-content-work-league-of-legends-valorant-rewards