Jajo Anivii powoduje ogromny błąd w League of Legends ARAM


Niezniszczalne jajo Anivii będzie oznaczało złe wieści dla drużyny przeciwnej, ponieważ fale ich sługusów nie posuwają się naprzód. (Zdjęcie: Gry Riot)

League of Legends (Kupa śmiechu) Tryb gry All Random All Mid (ARAM) jest jednym z najpopularniejszych trybów w grze i chociaż deweloper Riot Games wprowadzał do niego kilka poprawek w okresie przedsezonowym, niektórzy gracze odkryli błąd Anivii z powodu jednego z najnowszych trybów ARAM cechy.

Jedną z najnowszych funkcji mapy ARAM jest to, że zniszczone wieżyczki pozostawiają po sobie gruzy, ograniczając ruch bohaterów i stworów na Howling Abyss.

Film z serwisu Reddit opublikowany przez użytkownika blobyblob pokazuje, jak gracz Anivii umiera w trybie ARAM po tym, jak jego jedyna droga ucieczki została zablokowana przez spadające szczątki wieży.

To uruchomiło pasywną zdolność gracza, Odrodzenie, która przekształciła Anivię w jej Jajo. Zdolność pasywna pozwala Anivii odrodzić się z pełnym zdrowiem poprzez jajo, jeśli pasek zdrowia jaja nie zostanie wyczerpany.

Jednak podczas tej konkretnej gry, podczas gdy drużyna przeciwna była podobno w stanie zniszczyć jajo, Jajo stało pozornie bez szwanku.

To zaburzyło przepływ stworów drugiej drużyny, gdy niebieskie stwory skupiły swój ogień na nieśmiertelnym jaju, uniemożliwiając im posuwanie się naprzód fali.

Po wygaśnięciu licznika śmierci Anivii odrodziła się, ale Jajo wciąż siedziało w krzakach w pobliżu wraku.

Pomimo najlepszych wysiłków zespołu, Jajo i jego zdrowie pozostały nieruchome, pozwalając drugiej drużynie iść prosto w górę i utrzymywać przewagę tak długo, jak im się podobało.

Czy to skórka Blackfrost?

Niektórzy gracze, jak z0lt4r, wspomnieli, że dzieje się tak również wtedy, gdy Anivia ma na sobie skórkę Blackfrost. Podczas gdy wielu pytało, jak to się dzieje, użytkownik Reddit, lolzomg123, powiedział, że ma to związek z jej animacją, przy czym „specjalne animacje blasku” są oddzielną jednostką, która „znika, gdy jajo wykluje się lub umrze”.

„Ale jeśli jajo zostanie wykonane przez Kolekcjonera, jajo animacji nigdy nie otrzyma polecenia„ zniknięcia ”i nadal istnieje”, powiedział lolzomg123.

Z drugiej strony użytkownik Reddita, NormTheStorm, uważa, że ​​„ściana (w tym przypadku gruz wieży) jest zdecydowanie chwiejna”.

Dotarliśmy do popularnych Kupa śmiechu twórca treści i wyszukiwarka błędów „Vandiril”, aby dowiedzieć się więcej o tym błędzie.

Wandiril Potwierdzony że błąd „może się zdarzyć tylko z Anivią Blackfrost” i że Riot rzekomo pracuje obecnie nad poprawką. Wspomniał również, że błąd „istnieje od lat”.

Jednak ze względu na naturę warunków, które muszą być obecne (ściana, skóra Anivii Czarnego Mrozu i śmierć kriofeniksa w pewnych okolicznościach), nie zdarza się to zbyt często na szczelinie.

Ale dzięki nowej funkcji w Howling Abyss z pewnością zwiększa to szanse na to, że więcej sieci Anivia napotka wspomniany problem.

Błąd interakcji Blackfrost nadal istnieje, a w chwili pisania tego tekstu Riot Games nie odpowiedziało jeszcze na ten wykryty błąd.

To nie pierwszy raz, gdy błąd został pozostawiony bez sprawdzenia Kupa śmiechu. Na Mistrzostwach 2022 Vandiril, a nawet inni profesjonaliści i trenerzy odkryli więcej niż kilka błędów.

Odkrycie błędu Orianny na Mistrzostwach spowodowało, że została wyłączona z rywalizacji na około jeden dzień. Jednak błędy Gnara, Dariusa i Azira pozostały bez odpowiedzi.

Anna jest niezależną pisarką i fotografką. Jest miłośniczką gier RPG i platformówek oraz maniakiem League of Legends. Jest także entuzjastką jedzenia, która uwielbia dobrą filiżankę czarnej kawy.

Więcej aktualności z gier znajdziesz na stronie https://yhoo.it/YahooGamingSEA. Śledź nas również dalej Świergotjak i nasze Kanał o grach na YouTubei sprawdź Yahoo Esports w Azji Południowo-Wschodniej Strona na Facebooku!

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639ecfc10c044c0793ad643c44a14e47&url=https%3A%2F%2Fsg.news.yahoo.com%2Fleague-of-legends-anivias-egg-has-caused-a-massive-bug-with-aram-minions-044959035.html&c=1893464740879311977&mkt=fr-fr