Jacy są nowi bohaterowie w LoL na rok 2023?


Rok 2022 się skończył, nadchodzi 2023, oto co wiemy o nowych bohaterach League of Legends zapowiedzianych na 2023 rok.

Był czas, kiedy nowy mistrz League of Legends pojawiał się co dwa tygodnie, ale ten harmonogram dwa razy w miesiącu już dawno minął. W dzisiejszych czasach częściej zdarza się, że w ciągu jednego roku wypuszcza się od trzech do czterech bohaterów. Dwóch nowych mistrzów na 2023 rok zostało już zapowiedzianych, więc oto, co wiemy o każdym z nich.

Nowy zabójca Darkin pojawi się w 2023 roku

Riot Games ogłosiło przynajmniej niektóre aspekty dwóch nowych bohaterów, którzy pojawią się w 2023 roku. Ten, o którym wiemy najwięcej, to nowy mistrz Darkin. Darkinowie to nieudani Wyniesieni, Shurimańscy wojownicy, którzy próbowali zostać półbogami, jak Nasus i Renekton, ale zostali zepsuci przez magię krwi i ich konflikt z Pustką. Teraz są mrocznymi duchami zawartymi w potężnej broni, które przejmują umysł ich posiadacza, aby realizować swoje brutalne i pokręcone cele.

Ten bohater będzie Darkinem zamkniętym w sztylecie, konkretnie zabójcą. Sądząc po języku użytym w zapowiedzi, na przykład fani Darkina proszą Riot Games o „rzucenie”. [them] kość” i „szczekanie na jakiegoś Darkina”, wydaje się, że tym bohaterem może być jakiś pies lub wilk dzierżący sztylet w pysku jak Wielki Wilk Sif z Dark Souls.

Nowy mistrz zaklinaczy Ixtali w 2023 roku

Drugim ogłoszonym już bohaterem jest zaklinacz Ixtali, przy czym Ixtal to ukryty region władający magią żywiołów, z którego pochodzi Qiyana. Zaklinacze to postacie, które koncentrują się na ochronie, leczeniu i wspieraniu członków drużyny. Wiemy, że ten bohater był we wczesnych fazach rozwoju na początku tego roku i byłby nowym dodatkiem do małej listy męskich zaklinaczy, a także prezentacją nowej strony Ixtal.

Biorąc pod uwagę, że Qiyana popisuje się wystawną, bogatą stroną królestwa, ten zaklinacz prawdopodobnie pokaże dzikie i nieokiełznane aspekty ukrytego królestwa. Jedyne inne informacje, jakie mamy, to mały obraz przedstawiający garstkę uroczych duszków bawiących się razem, być może część jego umiejętności.

To wszystko, co wiemy o nowych bohaterach w 2023 roku. Czekamy na więcej informacji w miarę zbliżania się roku.Źródło : https://win.gg/news/what-are-the-new-champions-in-lol-for-2023/