Jackson Wang ujawnia swojego ulubionego mistrza LoL z Arcane


Oboje prowadziliby go tak, jakby go ukradli.

Tegoroczny Dzień Mediów Worlds 2022 był wyjątkowy, ponieważ prasa na miejscu miała okazję porozmawiać z dwoma największymi muzykami, którzy zaszczycili scenę podczas finałów: Jacksonem Wangiem i Lil Nas X.

Członek kpopowej grupy boybandowej GOT7, założył własną wytwórnię Team Wang i w 2017 roku rozpoczął działalność jako artysta solowy. Jego drugi album, Magic Man, ukazał się niedawno we wrześniu.

Podczas konferencji prasowej Jackson opowiedział więcej o tym, jak pracuje się z Riot Games i jego ulubioną postacią z nagradzanego serialu animowanego, League of Legends: Arcane firmy Netflix.Jackson Wang tak bardzo kocha Arcane, że zrobiłby praktycznie wszystko, żeby się w nim znaleźć

Źródło: Gry Riot

Riot Games ma długą historię współpracy z utalentowanymi muzykami z całego świata. Pierwsza piosenka Worlds, która zadebiutowała w 2014 roku, „Warriors”, powstała we współpracy z Imagine Dragons. Od tego czasu rok po roku współpracowali z wieloma artystami, aby produkować chwytliwe piosenki Worlds, a także połączyli siły z wieloma innymi przy serialu anime z 2021 roku, Arcane.

Teraz Jackson Wang odegra rolę w tym kawałku historii e-sportu.

„Szczerze, myślę, że każda okazja jest szansą, a dla mnie, jako artysty budowlanego, jestem teraz po prostu głodny”, powiedział, wyjaśniając, dlaczego skorzystał z tej szansy z Riot, mimo że wielu fanów League of Legends na całym świecie być może wcześniej o nim nie słyszałem.

„Jestem głodny każdej okazji i upewniam się, że dobrze się przygotowuję – będę w stanie zabić każdą okazję, jaką mam, aby pozostawić pierwsze wrażenie na nowej publiczności”.

Otrzymywanie pozytywnych i negatywnych opinii jest nieodłączną częścią bycia osobą publiczną. Dla Jacksona ceni fakt, że ludzie wciąż go obserwują. „Myślę, że najbardziej przerażający jest dla mnie brak informacji zwrotnej. Myślę, że to jest najstraszniejsze” – powiedział.

Jackson Wang przemawiający podczas Dnia Mediów Mistrzostw 2022, siedzący obok trofeum Mistrzostw
Zrzut ekranu autorstwa Amandy Tan/ONE Esports

Jeśli chodzi o to, czego widzowie mogą się spodziewać po nadchodzącym występie podczas finałów Mistrzostw, Jackson od samego początku jasno dał do zrozumienia, że ​​nie chce w to wstrzykiwać swojego „smaku”. Wolał raczej, aby historia (która jeszcze nie została ujawniona) mogła być opowiedziana narracją.

„Nawet garderoba, choreo, gesty, makijaż, wizualizacje, mam nadzieję, że opierają się na samej historii. I nie chcę, żeby w grę wchodził mój gust i smak – ja jako Jackson Wang. Jestem gotów zrobić wszystko dla sztuki” – powiedział.

Czuje się tak zaszczycony, że może być częścią tegorocznej ceremonii otwarcia finałów, że wyraził zainteresowanie udziałem w przyszłorocznym wydarzeniu. Mało tego, chce też być częścią Arcane, czy to poprzez muzykę, występy, czy cokolwiek, co ma do zaoferowania.

„Hej, jestem fanem Jinx. Naprawdę ją kocham” – powiedział. „Właściwie pytałem zespół: sezon drugi, po prostu opowiedz mi trochę o tym. Zaczęliście nad tym pracować, czy nie?

Tapeta przedstawiająca Jinx z League of Legends z Arcane.
Źródło: Gry Riot

Mimo że jest jedną z największych gwiazd na świecie, nawet Jackson Wang nie mógł uzyskać żadnych wskazówek od Riot.

Podążać ONE Esports na Twitterze więcej wywiadów, wiadomości i nie tylko z League of Legends.

CZYTAJ WIĘCEJ: TheShy wyjaśnia swoją pasję do fortepianu i dlaczego wybrał drugi instrument

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6364f7ef354142c9bc2a4198e9c549a4&url=https%3A%2F%2Fwww.oneesports.gg%2Fleague-of-legends%2Fjackson-wang-character-arcane%2F&c=17957692676609154126&mkt=fr-fr