Jackson Wang dołącza do składu na ceremonię otwarcia League of Legends World Championship 2022


Jackson Wang ma wystąpić na nadchodzącym League of Legends Ceremonia otwarcia Mistrzostw Świata 5 listopada.

Włączenie członka GOT7 do składu występu zostało ogłoszone za pośrednictwem oficjalnego League of Legends Strona na Twitterze dzisiaj (27 października), w formie udawanego „memorandum” od Lil Nas X, który w ogłoszeniu jest nazywany prezesem Riot Games Office i będzie również występować u boku Wanga.

„Dotarło do mnie, że nasza Ceremonia Otwarcia Światów potrzebuje więcej ognia. Dlatego zadzwoniłem do eksperta, który doradzi. Wszyscy witają Jacksona Wanga w League of Legends rodzina” – czytamy w ogłoszeniu. „Dzięki jego magii (widzisz, co tam zrobiłem?) i genialnemu mózgowi sprawimy, że tegoroczny występ będzie niezapomnianym przeżyciem.”

Wraz z dodaniem Wanga do składu, Riot Games potwierdziło i sfinalizowało czterech artystów, którzy mają uświetnić scenę ceremonii otwarcia Mistrzostw. Dopełnieniem rachunku są śpiewacy Edda Hayes i Louis Leibfried.

Ceremonia otwarcia Mistrzostw i kolejne finały zawodów e-sportowych odbędą się 5 listopada o godzinie 17:00 czasu PT i będą transmitowane na żywo z San Francisco na lolesports.com. Ta sama transmisja na żywo będzie również dostępna za pośrednictwem kanałów Riot Games na YouTube i Twitchu.

Najnowszą muzyką Wanga był album studyjny „Magic Man”, który ukazał się na początku września. Zawiera łącznie 10 utworów, w tym przedpremierowe single „Blow”, „Cruel” i „Blue”, z których wszystkie zostały poddane obróbce wideo. Był to jego drugi długogrający album jako solista, po marcowym mixtape’ie „LOST & FOUND”, zawierający osiem starych piosenek, które wcześniej nagrał, ale których nie wydał.

W olśniewającej, czterogwiazdkowej recenzji „Magic Man” NME Tanu I. Raj określił album jako „przyjemne słuchanie”. „Jeżeli jego poprzednie wydawnictwa opowiadały o jego dorastaniu, 'Magic Man’ to miejsce, w którym Jackson Wang wkracza i w pełni wykorzystuje swój potencjał” – napisali.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=635a4fcda7754872954e0b6abaaf38bd&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fmusic%2Fgot7-jackson-wang-lil-nas-x-line-up-2022-league-of-legends-world-championship-opening-ceremony-3337200&c=3646074286851353783&mkt=fr-fr