Informacje o patchu 13.1 do League of Legends: Jax w średnim zasięgu zostaje uruchomiony, więcej osłabień Yuumi


Opublikowany: 2023-01-04T07:30:00

Zaktualizowano: 2023-01-04T06:46:20

Sezon 13 League of Legends rozpoczyna się wraz z aktualizacją LoL 13.1. Riot pracuje nad obiecaną aktualizacją Jaxa w średnim zakresie, a także wszystkimi planowanymi przedsezonowymi zmianami, a także przygotowuje się do przeróbki Yuumi: oto pełne informacje o łatce.

Nowy rok, nowy sezon League of Legends.

Łatka LoL 13.1 jest już dostępna, aby udostępnić wszystkim 13. sezon League of Legends, wraz z rozpoczęciem nowego podziału rankingowego i sfinalizowaniem wszystkich zmian przedsezonowych. Oczywiście wszystko jest jeszcze w toku, ale teraz nadszedł czas, aby rozpocząć konkurencyjną wspinaczkę.

Pierwsza aktualizacja w 2023 roku będzie zawierać osłabienia osiłków, obrońców i kontrowersyjnego kota Yuumi – który wkrótce zostanie przerobiony – a także duże zmiany w Jaxie, a jego obiecana aktualizacja o średnim zasięgu będzie gotowa do uruchomienia.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Oto, co musisz wiedzieć o łatce League of Legends 13.1, w tym uwagi i termin jej udostępnienia.

Gry Riot

Osłabienie Yuumi nadchodzi w łatce LoL 13.1, ponieważ Riot przygotowuje się do przerobienia kota później w sezonie 13.

Kiedy pojawi się łatka LoL 13.1?

Aktualizacja League of Legends 13.1 jest gotowa do uruchomienia 10 stycznia 2023 r.

Pierwsza duża łatka w tym roku rozpocznie się na serwerach Oceanic o godzinie 10:00 czasu środkowoeuropejskiego, a ogólnoświatowa aktualizacja będzie miała miejsce przez resztę dnia.

Oto kluczowe czasy:

  • 3:00 czasu pacyficznego (NA)
  • 5:00 GMT (EUW)
  • 3:00 CET (EUNE)
  • 8:00 KST (Korea)

Gdy rozpocznie się łatanie, nastąpi kilka godzin przestoju, a kolejki dobierania graczy zostaną wyłączone około trzy godziny wcześniej.

Co zmienia się w patchu 13.1 LoL?

Rozpoczyna się 13. sezon League of Legends, nowy podział rankingowy

Najważniejszą wiadomością dotyczącą łatki LoL 13.1, jak sama nazwa wskazuje, jest rozpoczęcie 13. sezonu League of Legends. Po dwóch miesiącach przedsezonu wszystkie zmiany zostaną wprowadzone oficjalnie wraz z rozpoczęciem nowego podziału rankingowego.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Obejmuje to remont górnej alei i dżungli, a także nowy system rankingowy, który dzieli rok na dwa. Gracze będą teraz zachęcani do grindowania przez cały rok zamiast osiągania docelowej rangi i zatrzymywania się, a nagrody będą teraz dostępne co sześć miesięcy zamiast co 12.

Pełną listę zmian w 13. sezonie League of Legends znajdziesz tutaj.

Zwycięska Sejuani w League of LegendsGry Riot

Nowy grind rankingowy rozpocznie się po uruchomieniu patcha 13.1 do LoL.

Aktualizacja Jaxa w średnim zakresie trafia na serwery na żywo

Jax został wymieniony jako następny w kolejce do aktualizacji o średnim zakresie pod koniec 2022 roku, a Riot nie spieszy się z wprowadzeniem zmian do League of Legends.

Arcymistrz broni pozostał stosunkowo niezmieniony od 2009 roku, a zmiany w sezonie 13 stanowiły jego największą jak dotąd przebudowę. Nadal jest po „mniejszej stronie”, powiedział deweloper August „August” Browning graczom w listopadzie 2022 r., Ale nadal będzie to uczciwa poprawka do dostosowania.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Podczas gdy jego Q, Uderzenie z Wyskoku i E, Kontratak, otrzymują niewielkie zmiany, większość zmian dotyczy jego superumiejętności, Potęgi Wielkiego Mistrza. Ma nową umiejętność aktywną, w której jego latarnia zadaje dodatkowe obrażenia, a jego umiejętność bierna z trzema trafieniami zmienia się w jedną z dwóch trafień na osiem sekund.

boży personel jaxGry Riot

Jax otrzymuje przeróbkę

Yuumi znów się zdenerwowała, gdy Riot ustala plany na przyszłość

Riot zaplanował więcej osłabień Yuumi, aby rozpocząć sezon 13 League of Legends w patchu 13.1. Jest jedną z ośmiu bohaterek, które mają zostać osłabione, a po przedsezonowej przeróbce przedmiotów, która wstrząsnęła listami poziomów, deweloperzy za cel postawili sobie również za cel szereg siniaków i obrońców.

Większa przeróbka Yuumi została już potwierdzona przez Riot, ale kontrowersyjny kot wciąż przechodzi zmiany, ponieważ „pozostaje bardzo mocno zbanowany” deweloper „Phlox” powiedział graczom 3 stycznia.

Kontynuacja artykułu po ogłoszeniu

Więcej zmian prawdopodobnie pojawi się, gdy sezon się rozpocznie, a gracze ponownie zaczną zagłębiać się w rankingową rozgrywkę.

Dr Mundo w League of LegendsGry Riot

Dr Mundo jest jednym z siedmiu osiłków lub obrońców, których Riot chce osłabić w patchu 13.1 LoL.

Informacje o wczesnej łatce LoL 13.1 można znaleźć poniżej, dzięki uprzejmości Riot. Zostaną one zaktualizowane o szczegóły PBE w miarę zbliżania się 10 stycznia.

Notatki o łatce LoL 13.1

Mistrzowie

Aatrox

Dr Mundo

Fiora

K’Sante

Jax

Jayce’a

Lissandra

Mordekaiser

Rammusa

Shaco

Syjon

Yuumi

Zeri

Rzeczy

Aksjomat Arc

ostrość horyzontu

Jak’Sho, Protean

Różdżka Wieków

Uścisk Serafina

Podejście zimy

Runy

Legenda: wytrwałość

Źródło : https://www.dexerto.com/league-of-legends/lol-patch-13-1-notes-2022919/