Informacje o łatce LoL 13.23: wszystkie wzmocnienia, osłabienia i zmiany

Ostatnie poprawki sezonu w League of Legends

Ponieważ do przeniesienia sezonu League of Legends na rok 2024 pozostały już tylko dwie aktualizacje, zespół Riot Games zajmujący się balansem pracuje nad naprawieniem wszelkich problemów w metagrze, w tym wzmocnieniem Riven oraz osłabieniem Briara i K’Sante. Zmiany w patchu 13.23 zaplanowano na dziewięciu bohaterów, w tym Janna, Riven, Trundle i Vel’Koz (wzmocnienia), a także najnowsze trio Briar, K’Sante i Naafiri, potężny Jarvan IV i Ziggs (osłabienia).

Data premiery aktualizacji 13.23? Riot pozostaje wierny swojemu harmonogramowi League 2023 do końca: łatka 13.23 zostanie wdrożona w środę, 22 listopada. Godziny wdrożenia to: 15:00 CT (NA), 5:00 GMT (UE Zachodnia), 3:00 CET (UE Północno-Wschodnia), 8:00 KR (Korea).

Riot wprowadza zmiany w walucie wewnętrznych wież i inhibitorów. Ma to na celu przywrócenie równowagi w grze i zapewnienie samotnym graczom, szczególnie na górnej linii, pomocnej dłoni w postaci nagród w złocie.

Na koniec Riot powraca do popularnej serii skórek dla pszczół, w której trzech szczęśliwych bohaterów pokrytych jest miodem. Oto wszystko, co pojawi się w następnej aktualizacji League.

Szczegóły aktualizacji League 13.23

Ta aktualizacja koncentruje się na dwóch aspektach: nowe postacie, takie jak Briar, odnowiony K’Sante i Naafiri, dostają osłabienia, podczas gdy stare postacie, takie jak Janna, Trundle i Vel’Koz (który otrzymuje zupełnie nową skórkę Bee) otrzymują wzmocnienie metagra 2024.

Riven otrzymuje ulepszenia w tej aktualizacji, pomimo początkowych zapewnień Riot, że wstrzymają się ze zmianami dla niej ze względu na jej „uzasadnione problemy”. Jarvan IV jest również osłabiony, ponieważ jest „zbyt potężny”. Twórcy Riot wciąż nie mogą wymyślić, co zrobić z psim mistrzem League.

Dodatkowo, wewnętrzne wieżyczki i inhibitory wkrótce będą rozdawać więcej złota w postaci lokalnych nagród. Ma to na celu przywrócenie równowagi w grze i zapewnienie samotnym graczom, szczególnie na górnej linii, zastrzyku nagród w złocie.

Nareszcie w sklepie League Store pojawi się kilka nowych skórek z motywem pszczół, które wyglądają słodko jak miód.

Dodatki zaplanowane w aktualizacji

Aktualizacja wprowadzi zmiany w bohaterach, ze wzmocnieniami dla Janny, Riven, Trundle, Vel’Koza i osłabieniami dla Briara, K’Sante, Jarvana IV, Naafiriego i Ziggsa. Zmiany planowane są także w złocie za wieże, z ulepszeniami dla przedmiotów wewnętrznych. Nareszcie dostępne będą nowe skórki z motywem pszczół.

Źródło: www.bing.com