Imponujące wyniki finałów Call of Duty: Warzone na EWC 2024

Spojrzenie wstecz na wyniki różnych meczów ERZ podczas czwartego dnia zawodów:

Call of Duty: Warzone

Wczoraj w centrum uwagi były wielkie finały Call of Duty: Warzone. W sumie odbyło się osiem meczów, a system punktacji pozostał taki sam jak w fazie grupowej. Szczególnie wyróżniał się jeden mecz, w którym Hisoka dokonał ważnego zagrania pod koniec meczu, jako ostatni, walcząc dla drużyny Falcons z dwoma innymi drużynami. Zamiast próbować wyeliminować dwie drużyny, wrócił do gazu, aby ożywić Shifty’ego, który powoli spadł na spadochronie na mapę. To pozostawiło wystarczająco dużo czasu pozostałym dwóm zespołom na rywalizację, co pozwoliło Falcons na dodanie punktów na początku finału.

Falcons kontynuowali swoją passę i nadal dominowali w wydarzeniu, a zespół Biffle, Shifty i Hisoka zgarnął trofeum po ośmiu meczach. Oznacza to również, że przejdą do historii e-sportu, będąc pierwszymi nazwiskami i klubami wymienionymi na słupie totemu ERZ 2024! Oto pełna lista rankingów finałowych Call of Duty: Warzone:

Ostateczny ranking:

1. Zespół Sokoły – 227,9 pkt

2. Pokręcone umysły – 179,3 punktów

3. E-sport gildii – 123,7 punktów

4. Natus Vincere – 106,8 pkt

5. Zespół abWizz – 103,7 pkt

6. Nowe ikony – 94,8 punktów

7. Syndykat SGP – 92,2 pkt

8. Witalność zespołu – 88,6 punktów

9. Zniszczenie drużyny – 67,8 punktów

10. Zespół xizx7 – 55,8 pkt

11. Zespół Izund – 46,8 pkt

12. Zespół Heretics – 41,6 punktu

Liga Legend

Wczoraj półfinały LoL miały dwa kuszące plakaty, pierwszy przedstawiający T1 przeciwko Team Liquid. Zwrot nastąpił na pierwszej mapie, kiedy Team Liquid zdołał wygrać z T1 z wynikiem 23-5. Jednak T1 wrócił mocny, kończąc odwrotny obrót i docierając do Wielkiego Finału. Jeśli chodzi o drugi mecz, Top Esports zmierzył się z G2 Esports, a chińska drużyna po raz kolejny zdominowała grę, miażdżąc G2 wynikiem 2-0.

W dzisiejszym finale Top Esports i T1 zmierzą się ze sobą, a wielu typerów skłania się ku Top Esports ze względu na ich imponujący występ w EWC.

Dota 2

W miarę kontynuacji fazy kwalifikacyjnej w Dota 2 do rankingów dodano nowe losowania. Z sześciu rozegranych meczów tylko jeden zakończył się zwycięstwem, wygranym przez Entity Esports przeciwko Blacklist International. W pozostałych meczach bestiecoaast, G2.iG, Aurora, MOUZ i nouns zmierzyły się odpowiednio z Virtus.pro, LGD Gaming, Heroic, PSG Quest i Azure Ray, uzyskując wyniki 1-1 dla każdego z nich.

Legendy telefonów komórkowych: Bang Bang

W ML:BB wszystko poszło zgodnie z planem, gdy czwartego dnia Pucharu Świata w e-sportach wyłoniono grupę B. Selangor Red Giants i See You Soon awansowały do ​​play-offów, a FNATIC Onic i Falcons odpadły z turnieju. Ostatnia faza grupowa zostanie rozegrana dzisiaj przed rozpoczęciem play-offów Mobile Legends: Bang Bang w środę, 10 lipca.

Źródło: www.eurosport.com