Imponująca mieszanka: League of Legends spotyka się z Stardew Valley w Bandle Tale, symulatorze życia Yordle

Chcesz zanurzyć się w świecie League of Legends w zupełnie nowy sposób? Przygotuj się więc na odkrycie historii Bandle Tale: A League of Legends. Ta gra, inspirowana słynną Doliną Stardew, przenosi Cię do tajemniczego Bandle City, miejsca nigdy wcześniej nie eksplorowanego w uniwersum League of Legends.

Prawdziwe doświadczenie życia we wspólnocie

Jeśli jesteś fanem ciepłej atmosfery Stardew Valley, Bandle Tale powinno ci się spodobać. Choć ściśle rzecz biorąc, gra nie jest symulatorem rolnictwa, pozwoli ci zbierać zasoby, dekorować swój dom i poznawać mieszkańców Bandle City, z których wielu to kultowe postacie League of Legends. Na pierwsze reakcje na zwiastun gry nie trzeba było długo czekać, gdyż pojawiły się liczne porównania do Stardew Valley, która stała się punktem odniesienia dla gier symulujących życie na wsi.

Opracowany przez niezależne talenty gamingowe

Chociaż Bandle Tale nie pochodzi od twórców Stardew Valley, jest to mimo wszystko gra niezależna pod względem jakości. Za grę odpowiada niezależne studio Lazy Bear Games, które zasłynęło dzięki mrocznej, średniowiecznej symulacji życia Graveyard Keeper. Wydana w 2018 roku gra zebrała entuzjastyczne recenzje na platformie Steam i przez lata zyskała dużą rzeszę fanów. Dlatego też z wielkim zainteresowaniem Riot Forge, niezależny oddział Riot, zdecydował się na współpracę z Lazy Bear Games przy tym nowym projekcie.

Obiecujący rzut oka na przyszłość

Bandle Tale pojawiło się wraz z inną grą, Song of Nunu, opracowaną przez Tequila Works, studio znane z przygodowej gry logicznej Rime. Premiera zaplanowana na 1 listopada, Song of Nunu, oferuje graczom wyjątkowe wrażenia. Jeśli chodzi o Bandle Tale, ukaże się on na Nintendo Switch i PC w 2024 roku. Jeśli szukasz nowych, ekscytujących gier, które pojawią się na Nintendo Switch, koniecznie sprawdź naszą listę.

Źródło: www.bing.com