Ile lat ma Jayce w League of Legends (LOL)?


League of Legends lub LoL to doceniona przez krytyków gra wieloosobowa. Jest to darmowa, wieloosobowa arena bitewna online lub MOBA, gra gatunkowa. Pochodzi zarówno od studia deweloperskiego, jak i od wydawcy Riot Games. Podobnie League of Legends jest jedną z flagowych gier Riot Games, obok innych gier, takich jak Valorant. League of Legends stała się jedną z największych e-sportowych gier wideo na świecie. Gra jest również jednym z największych sukcesów studia deweloperskiego. Jego sukces i popularność zaowocowały rozmaitymi turniejami i międzynarodowymi konkursami League of Legends. Wydarzenia związane z League of Legends są jednymi z największych w każdej grze e-sportowej. Gra jest obecnie dostępna na obu platformach, Microsoft Windows i macOS. Ten artykuł zawiera wszystkie szczegóły dotyczące wieku Jayce’a w League of Legends (LOL).

Kim jest Jayce w League of Legends?

Jayce jest jednym z najbardziej zabójczych bohaterów w składzie League of Legends. W grze jest przede wszystkim dżunglerem. Podobnie ma zdolność do farmowania i gromadzenia ogromnej przewagi nad przeciwnikami. To sprawia, że ​​jest jednym z najbardziej opłacalnych dżunglerów na Heroldu Szczeliny. Ma też ciekawą historię. Według tradycji Jayce jest rodowitym synem Piltover. Dorastał również wierząc w zasady, które uczyniły miasto wielkim: wynalazki i odkrycia.

Ma też talent do rozumienia maszynerii. Jayce pracował dla rządzącego klanu, klanu Giopara, i spędził większość swoich wczesnych lat na konstruowaniu potencjalnych urządzeń hextech i projektowaniu transformowalnych multinarzędzi dla klasy robotniczej Piltover. Niestandardowa broń obejmuje klucz, który zmienia się w łom, kilof, który może zmienić się w łopatę, młot, który może zmienić się w belkę burzącą. Jayce używa tej specjalnie zmodyfikowanej broni jako swojej głównej broni w grze.

Przechodząc do głównego tematu tego artykułu, wielu fanów grających w League of Legends, a także fanów Jayce’a zastanawia się, ile faktycznie ma lat Jayce. Znajdź poniżej wszystkie dostępne informacje na temat wieku Jayce’a.

Ile lat ma Jayce?ile lat ma Jayce?

Według Wikipedii fandomu League of Legends, dostępne są szacunki dotyczące jego wieku. Zgodnie z tradycją League of Legends w Arcane, Jayce ma 24 lata i urodził się między 961 a 966 rokiem. Dlatego jego obecny wiek mieści się w przedziale od 31 do 35 lat.Źródło : https://digistatement.com/how-old-is-jayce-in-league-of-legends-lol/