Honor of Kings: Mobilna gra MOBA debiutuje na całym świecie

Przedstawiamy Państwu Honor królównajwiększa mobilna gra wieloosobowa online typu Battle Arena (MOBA) z ponad 200 milionami zarejestrowanych graczy, wreszcie dostępna dla odbiorców na całym świecie po latach dostępności ograniczonej do kilku wybranych krajów.

Przyjazna dla urządzeń mobilnych gra MOBA

Główną atrakcją flagowej gry MOBA firmy Tencent jest jej przyjazna dla urządzeń mobilnych rozgrywka, z krótkimi grami idealnymi na dojazdy do pracy i krótkie przerwy. Podobnie jak League of Legends: Wild Rift, ogranicza zwykłe wrażenia z gry MOBA do bardziej przystępnej wersji. Podczas Summer Game Fest wypróbowaliśmy samouczek i grę przeciwko sztucznej inteligencji z jedną z postaci. Zgodnie z tym doświadczeniem, Honor królów wydaje się dotrzymywać obietnic: zwięzła i płynna gra MOBA z grami trwającymi od 15 do 20 minut, oferująca wystarczającą różnorodność, aby uniknąć monotonii.

Gra Honor of Kings

Honor królów podąża za zwyczajową formułą swojego gatunku. Pracujecie w pięcioosobowych zespołach, aby zniszczyć wieżyczki wroga, wieże symbolizujące kontrolę przeciwnika nad mapą. Każda mapa jest podzielona na pasy, na których zwykle jeden lub dwóch członków drużyny niszczy wieżyczki w każdej i odpycha przeciwników. Gdy wszystkie ścieżki zostaną oczyszczone, twoja drużyna zbiera się w rogu mapy przeciwnika, aby zmierzyć się z graczami i podbić ich bazę, aby wygrać grę.

Różnorodność postaci i klas

Grałem w League of Legends na PC, więc przystosowanie się nie zajęło mi dużo czasu. Podobnie jak Liga, Honor królów spawnuje stwory, które pomagają graczom w niszczeniu wież i zmniejszaniu zdrowia wrogów. Pozwoliłem, aby moja fala chroniła mnie przed uszkodzeniami wieży i zaatakowałem wrogów nadciągających ze środkowej linii. Jako Angela, mag o potężnych zdolnościach dalekiego zasięgu, ogłuszałem wrogów, zanim zaatakowałem ich magią. Przełączanie pomiędzy jego umiejętnościami jest łatwe dzięki intuicyjnemu układowi z łatwym w obsłudze pokrętłem sterowania i umiejętnościami ułożonymi pod ręką.

Za każdym razem, gdy zgromadziłem wystarczającą liczbę punktów za pokonanie wrogich stworów i bohaterów, interfejs użytkownika automatycznie podpowiadał, które umiejętności należy ulepszyć, wyświetlając małą ikonę „plus” obok odpowiednich przycisków. Zalecenia te były stosunkowo łatwo dostępne, do tego stopnia, że ​​mogłem je szybko wcisnąć, biegnąc wzdłuż pasa.

Globalna obecność Honor of Kings

Nie miałem okazji grać z innymi postaciami. Jednak przy liczbie ponad 100 bohaterów trudno sobie wyobrazić, że nie będzie wystarczającej różnorodności drużyn i opcji, aby rozgrywka była interesująca. Podobnie jak w League, jej postacie dzielą się na określone klasy w zależności od ich stylu gry.

Największa trudność, z jaką można się zmierzyć Honor królów jest jego prawie nieistniejąca obecność na Zachodzie w porównaniu z League of Legends. Jednak pod względem rozgrywki wygląda na to, że premiera będzie udana na całym świecie.

Honor królów 20 czerwca rozszerzy swoją działalność na Stany Zjednoczone, Europę i Japonię.

Źródło: www.bing.com