CONVERGENCE: A League of Legends Story – gra do pobrania za darmo

CONVERGENCE: A League of Legends Story – gra do pobrania za darmo

CONVERGENCE: A League of Legends Story (zawiera WSZYSTKIE DLC) to gra na PC do pobrania za darmo, preinstalowana w bezpośrednim łączu. Gra została wydana 23 maja 2023 r.

O grze

Przemierzaj rozległe miasto Zaun jako Ekko, młody wynalazca z urządzeniem do cofania czasu. On i jego przyjaciele muszą współpracować, aby ich miasto było bezpieczne, ale gdy zbliża się niebezpieczeństwo i tajemnice wychodzą na jaw, Ekko zdaje sobie sprawę, że nie może ufać nikomu — nawet sobie. Opracowana przez Double Stallion Games gra CONVERGENCE: A League Of Legends Story to oparta na fabule, jednoosobowa platformówka akcji 2D, oferująca dynamiczną walkę i wyjątkowe możliwości eksploracji dzięki zdolności Ekko do podróżowania w czasie i przestrzeni. Cofaj swoje działania, aby uczyć się na własnych błędach i przechytrzyć każdego nowego wroga. Czy to wystarczy, by ocalić przyszłość Zaun?

Kontrola czasu

Aktywuj napęd zerowy Ekko, aby cofnąć czas. Następnie wykorzystaj swoją wiedzę o przyszłości, aby dostosować swoje podejście do każdego wyzwania i rzucić się na wrogów. Płynna, dynamiczna walka nagradza precyzyjne wyczucie czasu i pozycjonowanie.

Odkryj Zaun

Biegaj, skacz i ślizgaj się po ulicach Zaun. Poznaj mistrzów, staw czoła wrogom i zlokalizuj nieznane dotąd strony Undercity.

Bitwy Bohaterów

Spotkaj bohaterów League of Legends, jakich nigdy wcześniej nie widziałeś. Odblokuj nowe umiejętności i zmierz się z rywalami w serii wybuchowych bitew, aby dowiedzieć się, kto jest z tobą, a kto przeciwko tobie.

Jak pobrać i zainstalować CONVERGENCE: A League of Legends Story (w tym WSZYSTKIE DLC)

 1. Kliknij przycisk Pobierz poniżej i powinieneś zostać przekierowany do UploadHaven.
 2. Odczekaj 5 sekund i kliknij niebieski przycisk „Pobierz teraz”.
 3. Teraz rozpocznij pobieranie i poczekaj, aż się zakończy.
 4. Po zakończeniu pobierania CONVERGENCE: A League of Legends Story (w tym WSZYSTKIE DLC) kliknij prawym przyciskiem myszy plik .zip i kliknij „Wypakuj do CONVERGENCE: A League of Legends Story (w tym WSZYSTKIE DLC)” (w tym celu musisz mieć 7-Zip, który można pobrać tutaj).
 5. Kliknij dwukrotnie wewnątrz folderu CONVERGENCE: A League of Legends Story (Incl. ALL DLC) i uruchom aplikację exe.
 6. Baw się i graj!

Upewnij się, że uruchamiasz grę jako administrator, a jeśli pojawią się jakieś brakujące błędy dll, poszukaj folderu Redist lub _CommonRedist i zainstaluj wszystkie programy w folderze.

CONVERGENCE: A League of Legends Story (zawiera WSZYSTKIE DLC) do pobrania za darmo

Kliknij poniższy przycisk pobierania, aby rozpocząć CONVERGENCE: A League of Legends Story (w tym WSZYSTKIE DLC) Pobierz za darmo z bezpośrednim linkiem. Jest to pełna wersja gry. Nie zapomnij uruchomić gry jako administrator.

OGŁOSZENIE: Ta gra jest już wstępnie zainstalowana, co oznacza, że ​​nie musisz jej instalować. Jeśli pojawią się błędy brakującej biblioteki dll, poszukaj folderu _Redist lub _CommonRedist i zainstaluj w tym folderze directx, vcredist i wszystkie inne programy. Te programy są potrzebne do działania gry. Poszukaj pliku „JAK URUCHOMIĆ GRĘ!!.txt”, aby uzyskać dodatkową pomoc. Pamiętaj też, aby kliknąć plik exe prawym przyciskiem myszy i zawsze wybierać „Uruchom jako administrator”, jeśli masz problemy z zapisaniem gry. Zawsze wyłączaj antywirusa przed rozpakowaniem gry, aby zapobiec usunięciu plików cracka.

Wymagania systemowe

 • System operacyjny: Windows 10 64-bitowy
 • Procesor: Intel Core i5-2300 @2,80 GHz (4 rdzenie), AMD FX-4350 @4,20 GHz (4 rdzenie)
 • Pamięć: 4GB RAMu
 • Grafika: GeForce GTX 550 Ti (1 GB), Radeon HD 5770 (1 GB), Intel UHD Graphics 730
 • Składowanie: 5 GB dostępnej przestrzeni

Dodatkowe uwagi: 30 kl./s (1080p, niskie ustawienie)

Źródło: https://steamunlocked.net/convergence-a-league-of-legends-story-free-download/.