Harmonogram League of Legends India i transmisja na żywo

Igrzyska Azjatyckie 2023 odbędą się w dniach 23 września–8 października w Hangzhou w Chinach. Pierwotnie 15-dniowe wydarzenie kontynentalne miało odbyć się w dniach 10–25 września ubiegłego roku, ale zostało przełożone ze względu na pandemię Covid-19.

Igrzyska Azjatyckie 2023

Igrzyska Azjatyckie 2023 obejmą 481 wydarzeń w 40 różnych dyscyplinach sportowych. Dodatkowo e-sport zadebiutuje jako wydarzenie medalowe na Igrzyskach Azjatyckich, wśród dyscyplin odbywających się w Hangzhou 2023.

League of Legends (LoL) na Igrzyskach Azjatyckich 2023

League of Legends to jedna z siedmiu gier e-sportowych, które zostaną zaprezentowane podczas Igrzysk Azjatyckich 2023. Inne gry, takie jak Arena of Valor (wersja dla gier azjatyckich), Dota 2, Dream Three Kingdoms 2, FIFA Online 4, PUBG Mobile (wersja dla gier azjatyckich) ), Asian Games) i Street Fighter V: Champion Edition również będą wydarzeniami medalowymi na Hangzhou 2023.

Daty i harmonogram League of Legends na Igrzyskach Azjatyckich 2023

Wydarzenie League of Legends podczas Igrzysk Azjatyckich 2023 rozpocznie się 25 września i zakończy 29 września. Oto pełny harmonogram League of Legends na Igrzyskach Azjatyckich 2023:

Faza grupowa: 25-26 września

Ćwierćfinały: 27 września

Półfinały: 28 września

Mecze o brązowy i złoty medal: 29 września

Format League of Legends na Igrzyskach Azjatyckich 2023

12 drużyn weźmie udział w wydarzeniu League of Legends podczas Igrzysk Azjatyckich 2023. Te 12 drużyn zostanie podzielonych na cztery grupy po trzy drużyny w każdej. Zespoły z tej samej grupy będą rywalizować w formacie „każdy z każdym”. Wszystkie mecze będą rozgrywane w systemie best of one. Zwycięzcy każdej grupy zakwalifikują się do fazy pucharowej.

Tymczasem zwycięzcy wydarzeń „Droga do Igrzysk Azjatyckich” ze stref Azji Wschodniej, Azji Środkowej, Azji Południowo-Wschodniej oraz Azji Południowej i Zachodniej zakwalifikowali się już bezpośrednio do fazy pucharowej. Chiny (Azja Wschodnia), Malezja (Azja Południowo-Wschodnia), Indie (Azja Środkowa) i Arabia Saudyjska (Azja Południowa i Zachodnia) zapewniły sobie bezpośrednie miejsce w fazie kwalifikacyjnej play-offów.

W fazie pucharowej czterech zwycięzców grup i cztery rozstawione drużyny będą rywalizować w drabince pucharowej. Wszystkie mecze będą rozgrywane w systemie best of Three.

Drużyny i gracze League of Legends na Igrzyskach Azjatyckich 2023

Oto drużyny i gracze, którzy wezmą udział w wydarzeniu League of Legends podczas Igrzysk Azjatyckich 2023:

– Chiny: Bin, Jiejie, Xun, rycerz, Łoś, Meiko

– Chińskie Tajpej: Rest, Hanabi, Karsa, FoFo, Doggo, SwordArt

– Hongkong: YSKM, Kennychan, Medzz, MnM, Kaiwing, Solokill

– Indie: Krow, BlackInfinity, Skipper, AngeIsLotus, CrankO

– Japonia: RayFarky, Ino, hachamecha, Recap, Yutapon, Enty

– Malezja: Shine, Arashi, Sleep, QaspieL, Felia

– Makau: 20ey, NH, Faith, HOU99, SeaLion

– Korea Południowa: Zeus, Kanavi, Faker, Chovy, Ruler, Keria

– Tajlandia: It Yummy, Pillow, Neulnnyr, Sayuumou, Jingliu

– Filipiny: Relhia, Gawala, Esteleydes, Jacobo, Moran

– Wietnam: Kiaya, Levi, Gloryy, Kati, Artemis, Bie

– Arabia Saudyjska: do ustalenia

Gdzie obejrzeć wydarzenie League of Legends podczas Igrzysk Azjatyckich 2023 w Indiach?

Wydarzenie League of Legends w ramach Igrzysk Azjatyckich 2023 będzie transmitowane na żywo w kanałach telewizyjnych Sony Sports Network w Indiach. Fani będą mogli także transmitować wydarzenie w aplikacji i na stronie internetowej SonyLIV India.

Źródło zdjęcia: Alamy

Źródło: www.sportsadda.com