Gwiazdy, fanki League of Legends: Han So-hee, Sakura i inne

Gwiazdy, które zaskoczyły fanów swoimi umiejętnościami gamingowymi

Zbliżające się finały Pucharu Świata LOL (League of Legends) w Korei cieszą się dużym zainteresowaniem, w tym ze strony gwiazd. W rzeczywistości wiele gwiazd również wykazało zainteresowanie LOL-em i profesjonalnymi graczami.

Han So-hee

Oprócz różnych zainteresowań, takich jak wspinaczka górska i gra na pianinie, Han So-hee ma także wyjątkowe talenty w grach. W szczególności wydaje się być bardzo zainteresowana LOL-em.

W przeszłości Han So-hee publikował już w mediach społecznościowych zdjęcia z podpisem „Postawa potrzebna do zostania zawodowym graczem”. Poprosiła także pokój gier o zmniejszenie szybkości myszy, pokazując w ten sposób swoją pasję do gier. Ponadto krótki film przedstawiający Hana So-hee grającego w LOL stał się gorącym tematem w społecznościach internetowych. Poziom LOL Hana So-hee jest określany jako Diamentowy, czyli najwyższy stopień, jaki może osiągnąć tylko 2% użytkowników.

Yeonwoo

Były członek MOMOLAND, Yeonwoo, jest także wielkim fanem gier. Podczas występu w kwietniu 2019 roku piosenkarka ujawniła, że ​​może występować od 8 do 9 godzin dziennie. W poprzednim wywiadzie wyraziła także swoje zainteresowanie grami.

W tamtym czasie Yeonwoo powiedział: „Gram w różne gry, takie jak LOL, PUBG itp. Mój poziom LOL to Złoty 1 ~ 2. Może nie jestem najlepsza wśród celebrytek, ale nie jestem złym graczem” i dodaje: „Myślę, że ludzie, którzy grają w gry, są fajni. Naprawdę szanuję profesjonalnych graczy, takich jak Faker.

Choi Yoon-sun

Piosenkarka i aktorka SONAMOO Choi Yoon-sun jest znana z tego, że zajmuje najwyższe pozycje wśród celebrytek. Twierdziła, że ​​osiągnęła nawet platynę 2.

Podczas OGN Game Olympics for Idols brała udział w wydarzeniu LOL jako kibic i otrzymała pozytywne recenzje za pomoc mistrzowi. Choi Yoon-sun nie jest ostatnio zbyt aktywna na YouTube, ale w przeszłości tworzyła i przesyłała treści LOL na swój kanał.

Sakura

O tym, że Sakura kocha LOL, po raz pierwszy ujawniono w listopadzie 2020 roku. Od tego czasu piosenkarka często twierdziła, że ​​uwielbia grać w LOL.

W 2023 roku Sakura prowadziła treści LOL nakręcone w pokoju gier z profesjonalnym graczem na swoim kanale YouTube „Fearless Kkura” i pochwaliła się swoimi umiejętnościami w grach. Japońska piosenkarka ujawniła również, że doskonaliła swój koreański, grając z Koreańczykami.

Źródło: Insight

Źródło: kbizoom.com