Gwiazda MLB Robinson Cano inwestuje w Baseball United – Wiadomości

United Baseball League: Cano i pięciu innych byłych graczy MLB dołączają do grupy właścicieli

Grupa byłych graczy MLB dołącza do Baseball United

Baseball United, pierwsza w historii profesjonalna liga baseballu skupiona na Bliskim Wschodzie i subkontynencie indyjskim, ogłosiła, że ​​były drugi bazowy Major League Baseball (MLB) Robinson Cano i pięć innych byłych gwiazd ligi MLB dołączyły do ​​jej grupy właścicielskiej.

Elitarna grupa w świecie sportu zawodowego

Do tej grupy należą Hanley Ramirez, były trzykrotny mistrz ligi w odbijaniu, Robinson Chirinos, były 11-letni bramkarz i były zawodnik MLB All-Star, Shane Victorino, były dwukrotny All-Star i dwukrotny mistrz Series All-Star i World Mistrz serii Matt Barnes oraz czterokrotny zdobywca nagrody All-Star i były zdobywca nagrody Cy Young Award Bartolo Colon.

Grupa elitarnych byłych zawodników

Grupa ta dołącza do pierwszych inwestorów, takich jak Barry Larkin, Mariano Rivera, Adrian Beltre, Felix Hernandez, Elvis Andrus, Nick Swisher i Ryan Howard, czyniąc Baseball United jedną z najbardziej prestiżowych grup właścicieli we wszystkich profesjonalnych sportach pod względem wyników na boisku. Połączeni byli właściciele Baseball United przepracowali razem ponad 222 sezony MLB, 70 występów w All-Star Game i 14 mistrzostw World Series.

Legendy baseballu ponownie się zjednoczyły

„Dzisiaj jest monumentalny dzień dla Baseball United” – powiedział Kash Shaikh, prezes, dyrektor generalny i główny właściciel Baseball United. „Po dodaniu Robbiego (Cano), Hanleya, Robinsona (Chirinos), Shane’a, Matta i Bartolo, stworzyliśmy niesamowitą ligę legend. Nasi inwestorzy w baseball mają ponad dwustuletnie doświadczenie w zawodowym baseballu i wszyscy osiągają najwyższe sukcesy na największych scenach. Wszyscy wywarli także trwały wpływ poza boiskiem dzięki swojej pracy społecznej, działalności filantropijnej i inicjatywom w zakresie przedsiębiorczości” – dodaje Shaikh.

Pełna pasji inwestycja w międzynarodowy baseball

„Łącząc tę ​​najnowszą grupę współwłaścicieli z innymi członkami Baseball Hall of Fame i byłymi gwiazdami już należącymi do naszej grupy właścicielskiej, nasza liga naprawdę staje się ligą zbudowaną przez graczy dla graczy” – powiedział Shaikh.

Właściciele z imponującym dorobkiem

Cano jest jednym z najbardziej płodnych drugich bazowych wszechczasów, z ponad 2600 trafieniami w 17 sezonach MLB. Zdobył pięć nagród Srebrnych Rękawic i dwie Złote Rękawice. Jest jednym z zaledwie 22 graczy w historii MLB, który zdobył ponad 330 home runów, utrzymując średnią odbijania na poziomie 0,300.

Ramirez, pochodzący z Dominikany, zdobył nagrodę Rookie of the Year dla drużyny Miami Marlins w 2006 roku. Zdobył dwie nagrody Silver Glove Batting Awards i podczas swojej 15-letniej kariery w lidze MLB zaliczył ponad 1800 trafień.

Chirinos grał 11 sezonów w MLB z wieloma zespołami i pojawił się w trzech sezonach posezonowych, w tym w World Series 2019 z Houston Astros. Victorino zdobył dwa tytuły World Series i został wybrany do drużyny All-Star na Hawajach.

Barnes grał 10 sezonów w lidze MLB i zdobył tytuł World Series w 2018 roku z drużyną Boston Red Sox. Colon w swojej 21-letniej karierze w MLB wygrał prawie 250 meczów i wielokrotnie był wybierany do All-Star.

Premiera Baseball United w Dubaju

Liga United Baseball z siedzibą w Dubaju zainauguruje działalność jesienią tego roku wydarzeniem pokazowym, które odbędzie się w dniach 10–12 listopada na Dubai International Stadium. Cztery drużyny, w tym Mumbai Cobras i Karachi Monarchs, rozegrają dwa mecze w ciągu trzech dni.

Legendarna grupa baseballowa

„Dodanie Robbiego i tej wspaniałej grupy tytanów baseballu do naszej grupy właścicieli jest niesamowitym wyczynem dla naszej ligi i kamieniem milowym dla baseballu” – powiedział John Miedreich, wiceprezes wykonawczy ds. operacji baseballowych i współwłaściciel Baseball United.

Ich pasja do gry jest zaraźliwa, a chęć odwdzięczenia się społeczności jest godna podziwu.

„Grupa, która zebrała się, aby sprowadzić profesjonalny baseball na Bliski Wschód i subkontynent indyjski, jest naprawdę legendarna. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy będziemy razem w Dubaju” – dodaje.

Aby dowiedzieć się więcej o Baseball United, odwiedź baseballunited.com.

Źródło: www.khaleejtimes.com