Gwiazda komentatora League of Legends nie weźmie udziału w Mid-Season Invitational.

Kluczowy członek zespołu transmitującego League of Legends Mid-Season Invitational nie będzie obecny na tegorocznym wydarzeniu

Podczas League of Legends Mid-Season Invitational zostanie ogłoszona informacja, że ​​w tym roku zespołowi będzie brakować jednego z kluczowych członków. Wieloletni komentator ligi Isaac „Azael” Cummings-Bentley potwierdził dzisiaj, że nie pojedzie do Chin na trzytygodniowy turniej. Azael ujawnił dzisiaj w poście w mediach społecznościowych, że jego ojciec zmaga się ze zdrowiem i aby spędzać z nim jak najwięcej czasu, nie pojedzie na turniej do Chin. Zamiast tego spędzi przewidywalny czas w swoim rodzinnym kraju, Kanadzie.

„Kilka godzin przed wyjazdem do Chin otrzymałem druzgocącą wiadomość, że mojemu ojcu zostało niewiele czasu” – napisał Azael na Twitterze. „Podjąłem decyzję o odwołaniu wyjazdu i spędzeniu tego czasu w Kanadzie z rodziną”. Wczoraj inny komentator z Ameryki Północnej, Clayton „CaptainFlowers” ​​Raines, ogłosił, że również będzie unikał MSI, woląc priorytetowo traktować swoje zdrowie osobiste i harmonogram snu. Powody opuszczenia turnieju przez Flowers i Azaela są prawdopodobnie niezwiązane ze sobą.

Potencjalny następca Azaela w zespole nadawczym MSI

Riot ogłosił dziś wcześniej pełny skład zespołu transmisyjnego MSI w języku angielskim, w skład którego wchodzą komentatorzy ze wszystkich czterech głównych regionów League. W ogłoszeniu pojawił się Azael, który prawdopodobnie pełnił głównie funkcję kolorowego komentatora wydarzenia. W tej chwili nie jest jasne, czy miejsce Azaela w zespole nadawczym zostanie zastąpione przez innego rzucającego, czy Riot pozostawi jego miejsce puste.

League 2024 Mid-Season Invitational rozpocznie się w środę, 1 maja, fazą kwalifikacyjną turnieju.

Źródło: www.bing.com