„Grał w tę pieprzoną grę, rozmawiając z inwestorami” – Joe Rogan wybucha śmiechem z historii League of Legends SBF


W zeszłym miesiącu FTX, popularna giełda kryptowalut, ogłosiła bankructwo z powodu nagłego krachu kryptowaluty. Ponadto jej były dyrektor generalny Sam Bankman-Fried złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska. Jednak Joe Rogan i Kurt Metzger byli zaskoczeni zaangażowaniem byłego CEO w grę wideo League of Legends.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

League of Legends to wieloosobowa gra wideo online na arenie bitewnej. Wprowadzona przez Riot Games, gra rozwija się w społeczności graczy wideo od czasu jej premiery w 2009 roku. Od e-sportu po tworzenie treści, gra odegrała kluczową rolę w rozwijaniu talentów w społeczności. Najwyraźniej gra stała się rozrywką byłego dyrektora generalnego FTX, Sama Bankmana-Frieda.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Joe Rogan i Kurt Metzger zastanawiają się nad byłym dyrektorem generalnym FTX, Samem Bankmanem-Friedem, grającym w League of Legends

Niedawno Joe Rogan gościł amerykańskiego komika Kurta Metzgera w podcaście Spotify The Joe Rogan Experience. W trakcie podcastu dzielili się swoimi poglądami i rozmawiali o ostatnich wydarzeniach i zmianach społecznych. Co więcej, segment pojawił się, gdy Rogan poruszył sytuację wokół FTX i Sama Bankmana-Frieda (znanego również jako SBF).

Dyrektor generalny FTX, Sam Bankman-Fried, pozuje do zdjęcia w nieokreślonym miejscu na tym niedatowanym zdjęciu informacyjnym, uzyskanym przez Reuters 5 lipca 2022 r. FTX/materiały informacyjne za pośrednictwem REUTERS/File Photo

Metzger rozszerzył tę myśl, mówiąc: „O tak, cóż… uwielbiam to, że wszyscy donoszą, jak to się mogło stać, jak go znasz [Sam Bankman-Fried] grałby w League of Legends, gdy rozmawiał przez telefon i zawierał umowę o wartości 20 milionów dolarów, a potem, kto to był? Goldman Sachs? Ktoś mówi, że kocham tego dzieciaka, wszyscy myślą, że jest świetny. Jak mogli myśleć, że to jest świetne? Ponieważ jest bogatym dzieciakiem z połączonymi rodzicami. Nie chodzi o to, że gdyby był po prostu jakimś palantem z ulicy, żeby tak wyglądać, nie powiedzieliby „och, to jest świetne”.

Gdy szli dalej, Rogan pokazał na ekranie artykuł, w którym napisano: „Największy krach Crypto polegał na tym, że facet grał w League of Legends, jednocześnie wabiąc inwestorów”. Na to Rogan żartobliwie powiedział: „Więc kiedy szukał… grał w tę pieprzoną grę, rozmawiając z inwestorami”.

Był to zatem segment, w którym obie osobowości rozmawiały o byłym prezesie FTX. Co więcej, jak donosi organizacja Fortune, Sam Bankman-Fried stracił ponad 16 miliardów dolarów. Tak więc tylko przyszłość może ujawnić to, co czeka FTX i jej byłego dyrektora generalnego.

TSM zawiesza umowę o wartości 210 milionów dolarów z giełdą kryptowalut

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

W 2022 roku FTX i TSM osiągnęły porozumienie w wysokości 210 milionów dolarów, aby ten ostatni przyjął nazwę TSM FTX. Jednak gdy do branży dotarły wieści o bankructwie, wokół przyszłości TSM zawrzało. Niemniej jednak TSM uświadomił ludziom, że jest zbudowany na mocnym fundamencie.

Ostatecznie TSM odwołał współpracę z FTX. W związku z tym organizacja eSports nie łączyłaby już swojej nazwy z FTX w jakimkolwiek brandingu.

REKLAMA

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

OBEJRZYJ TĘ HISTORIĘ: Najlepsi gracze League of Legends na świecie

Jakie są według ciebie najlepsze odcinki The Joe Rogan Experience? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.Źródło : https://www.essentiallysports.com/esports-news-he-was-playing-this-fing-game-while-he-was-talking-to-the-investors-joe-rogan-erupts-into-laughing-at-sbfs-league-of-legends-story/