Gracze LoL błagają Riot, by przestał próbować naprawiać Yuumi i skupił się na innych bohaterach


Od czasu jej wydania w 2019 roku Yuumi budzi kontrowersje Liga Legend, ponieważ ludzie albo ją kochają, albo nienawidzą.

Magical Cat ma stosunkowo łatwy zestaw dla początkujących, jest urocza, a jej kwestie głosowe są doskonałe, co czyni ją jedną z niewielu mistrzów otwierających drzwi dla tych, którzy chcą wejść Liga. Jednak fakt, że nie można jej obrać za cel, gdy jest dołączona do sojuszniczego bohatera, oznacza, że ​​trudno ją zabić, a walka z nią może być dość bolesna.

Riot ogłosił, że wprowadza przeróbkę Yuumi w łatce 13.5, aby sprawić, by faza gry w alei była lepszym doświadczeniem dla jej prowadzenia AD i sprawić, by faza gry w alei miała znaczenie dla Yuumi. Przed aktualizacją 13.5 jej współczynnik wygranych na wszystkich poziomach wynosił 39,42 procent.

I chociaż jej wskaźnik wygranych skoczył po wydaniu jej przeróbki, podobnie jak jej wskaźnik wybierania, a następnie jej wskaźnik banów skoczył o 15,1 procent. Ale jej przeróbka została nazwana porażką z powodu wielu błędów i skoku mocy w grze.

Liga fani mają dość pragnienia Riot, by nadal przerabiać Yuumi, jednocześnie uniemożliwiając jej namierzenie, czego twórcy powiedzieli, że nie planują zmiany.

Zamiast tego gracze uważają, że Riot musi zacząć koncentrować się na pozostałych 150 bohaterach, którzy potrzebują aktualizacji zestawu lub przeglądu, takich jak Skarner, aby pomóc im przetrwać w tym obecnym spotkaniu.

„W głębi duszy wiemy, że Yuumi nigdy nie zostanie naprawiona, dopóki nie można obrać za cel” — powiedział jeden z pogrążonych w żałobie Liga fan napisał na Reddit 11 marca. „Pomyśl o wszystkich innych bohaterach lub systemach w tej grze, którym należy się przyjrzeć”.

To była opinia jak najbardziej Liga fani w wątku również udostępnili.

Tak więc, dopóki Riot nie usunie możliwości bycia celem Yuumi, gdy jest przywiązany do sprzymierzonego bohatera, gracze chcą, aby Riot przestał skupiać się na Yuumi i skupił się na wielu innych bohaterach, których odrzucono na dalszy plan.Źródło : https://dotesports.com/league-of-legends/news/lol-players-are-begging-riot-to-stop-trying-to-fix-yuumi-and-just-focus-on-other-champs