Gracze LoL-a proszą o powrót usuniętego trybu gry

Gracze LoL chcą, aby Riot przywrócił ten oldschoolowy tryb gry

Gracze League of Legends chcieliby, aby Riot przywrócił ten oldschoolowy tryb gry.

Riot odniósł wielki sukces dzięki trybowi gry Arena, a także innym ciekawym sposobom grania w League of Legends, ale jest jeden tryb, który został usunięty wiele lat temu i od tamtej pory nie powrócił.

Chociaż nastąpiła zmiana w podejściu zespołu League of Legends do gry i skupienie się bardziej na nowych trybach gry, przywrócenie starych trybów, które były popularne w przeszłości, również mogłoby być korzystne, głównie ze względów nostalgicznych.

Gracze LoL-a chcą powrotu Twisted Treeline

Twisted Treeline zostało usunięte z gry w 2019 roku. Usunięcie było częścią decyzji Riot Games o skupieniu się na najpopularniejszych mapach i trybach gry, ponieważ Twisted Treeline miało znacznie mniejszą bazę graczy niż Summoner’s Rift.

Usunięte tryby gry

Usunięto różne tryby gry z „League of Legends”, w tym Dominion, Twisted Treeline i różne tryby tymczasowe, takie jak Ascension. Tryby te były często dostępne przez ograniczony czas lub podczas specjalnych wydarzeń.

Teraz, 5 lat po usunięciu trybów, gracze nadal błagają Riot, aby je przywrócił, nawet jeśli ma to być tylko rotacyjny tryb gry. W przypadku Areny Riot pokazał, że jest w stanie dodać nowe mapy dla rotacyjnych trybów gry, więc przywrócenie Twisted Treeline powinno być możliwe.

Gracze na Reddicie wyrazili chęć powrotu trybu w pewnym momencie, choć społeczność nie napawa optymizmem, zwłaszcza, że ​​Twisted Treeline wymagałoby specyficznego balansowania poza Summoner’s Rift, na co ekipa balansująca nie ma czasu .

Powrót Twisted Treeline byłby świetnym pomysłem, nawet jako rotacyjny tymczasowy tryb gry. Starzy gracze z pewnością powróciliby do League of Legends z powodów nostalgicznych, co mogłoby ożywić grę jako całość. Wystarczy spojrzeć na Fortnite i transformację, jaką przeszła gra dzięki powrocie starej wersji w zeszłym roku.

Jednak nadal jest bardzo mało prawdopodobne, że Twisted Treeline będzie mogło powrócić w tym roku. Powrót Nexus Blitz był wystarczająco trudny, a kiedy to nastąpiło, wynik nie był taki, jakiego najbardziej oczekiwano. Dlatego w tym roku prawdopodobnie będziemy musieli skupić się na URF i Ultimate Spellbook.

Więcej zawartości League of Legends:

Źródło: Earlygame.com