Gracze LoL-a proszą o poprawki tych zapomnianych bohaterów


W sezonie 13 Riot Games skupia się na dawaniu miłości zaniedbanym Liga Legend mistrzów, takich jak Annie i Jarvan IV. W tym duchu Liga gracze domagają się ulepszeń tych zapomnianych bohaterów, którzy od lat nie widzieli żadnych większych zmian.

W poście z 12 marca br Ligasubreddit, społeczność prawie jednogłośnie zgodziła się, że pasywne Loaded Dice i Stacked Deck Twisted Fate’a są spóźnione na aktualizację, ponieważ nie może znaleźć swojego miejsca w tej mecie pełnej CC.

Według społeczności kolejnym bohaterem, któremu przydałaby się miłość, jest Yorick i jego umiejętność bierna — Pasterz Dusz. „Jego umiejętność bierna nie istnieje/nie jest zabawna, a sam bohater jest okropny w stosunku do jakiejkolwiek mobilności, ponieważ jego W to żart, a jego E jest tak istotne dla zadawania obrażeń” — powiedział jeden z graczy, wskazując największe wady Yoricka.

Gracze uważają również, że umiejętność bierna Kog’Mawa jest sprzeczna z intuicją, jeśli nosi się ją z hiper-skalującym się AD, i mogliby użyć zmiany jakości życia, aby przynajmniej przechodzić przez jednostki podczas korzystania z tej umiejętności biernej. Mimo to wielu graczy zgadza się, że Kog’Maw desperacko potrzebuje gruntownej przeróbki, ponieważ może łatwo wymknąć się spod kontroli i stać się przytłaczającym, skalującym się potworem, który zniszczy linię frontu, gdy tylko zdobędzie swoje podstawowe przedmioty.

Ogólnie rzecz biorąc, gracze są zgodni Liga mógłby wziąć stronę Dzika szczelinai po prostu daj bohaterom takim jak Twisted Fate zaklęcia, którymi już się cieszą w mobilnej wersji Summoner’s Rift. Zmniejszyłoby to obciążenie pracą, jednocześnie dając społeczności to, czego chcą.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640f096b56194275bc1057b96f28d8c1&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Flol-players-cry-out-for-tweaks-to-these-forgotten-champions&c=10025580847230737067&mkt=fr-fr