Gracze LoL-a po zauważeniu nowej ikony przekonali się, że Arena będzie trybem stałym

League of Legends: Niepewna przyszłość trybu gry Arena

Gracze League of Legends są pewni, że tryb gry Arena może stać się trwały po patchu 13.24, ponieważ w kliencie została ujawniona nowa ikona tego trybu.

Sukces Areny

League of Legends odniosło ostatnio znaczny sukces dzięki ograniczonym trybom gry. Po pierwsze, na początku tego roku dostaliśmy Arenę, pierwszy tryb gry 2 na 2 na 2 na 2, wraz z ulepszeniami, rundami i nowymi przedmiotami. Obecnie na serwerach live mamy Nexus Blitz, tryb, na który gracze czekali od bardzo długiego czasu.

Arena okazała się absolutnym hitem wśród graczy League of Legends do tego stopnia, że ​​gracze chcą, aby powróciła. Na szczęście programiści usłyszeli wezwania społeczności i przywrócą ten tryb w aktualizacji 13.24.

Możliwa trwałość Areny

Jednak niektórzy badający graczy uważają, że tryb może pozostać dłużej, niż oczekiwano, ponieważ Riot wprowadził nową ikonę trybu w kliencie. Ta ikona może wskazywać stały status trybu, ponieważ wszystkie poprzednie ograniczone tryby gry miały podobną ikonę.

Riot wprowadził kilka ulepszeń na Arenie po jej pierwszym pojawieniu się, wprowadzając nowe ulepszenia, kamee i zmiany w balansie. Co więcej, gracze będą mogli zarejestrować się z wieloma członkami, a nawet stworzyć w pełni prywatne lobby dla 8 graczy.

Spekulacje na temat przyszłości

Twórcy przyznali się do popularności tego trybu gry i rozważali pozostawienie go na stałe, ale powiedzieli, że przed podjęciem decyzji poczekają na więcej danych. To wszystko oczywiście spekulacje, co oznacza, że ​​dopóki Riot nie wyda pełnego komunikatu, nie będziemy wiedzieć nic na temat statusu Areny. Nowa ikona może jednak zwiastować dobre wieści na przyszłość trybu.

Źródło: www.bing.com