Gracze LoL-a po zauważeniu nowej ikony przekonali się, że Arena będzie trybem stałym

Gracze mówią, że tryb League of Legends: Arena może stać się trwały po aktualizacji 13.24

Moda na arenę: spektakularny sukces

Gracze League of Legends są pewni, że tryb gry Arena może stać się trwały po patchu 13.24, gdy w kliencie pojawi się nowa ikona.

Od jakiegoś czasu League of Legends z sukcesem realizuje ograniczone tryby gry. Po pierwsze, na początku roku dostaliśmy Arenę, tryb gry 2 na 2 na 2 na 2, wraz z ulepszeniami, rundami i nowymi przedmiotami. Obecnie na aktywnych serwerach mamy Nexus Blitz, tryb, o który gracze prosili od bardzo długiego czasu.

Arena okazała się absolutnym sukcesem graczy League of Legends do tego stopnia, że ​​gracze chcą ją odzyskać. Na szczęście programiści usłyszeli prośby społeczności i wznowią tryb w aktualizacji 13.24.

Tryb areny: wkrótce na stałe?

Jednak niektórzy zagorzali gracze uważają, że tryb może pozostać dłużej, niż oczekiwano, ponieważ Riot wprowadził nową ikonę trybu w kliencie. Ta nowa ikona może wskazywać, że tryb stanie się trwały, tak jak miało to miejsce w przypadku poprzednich trybów ograniczonych.

Riot wprowadził kilka ulepszeń na Arenie po jej pierwszym pojawieniu się, wprowadzając nowe ulepszenia, kamee i zmiany w balansie. Dodatkowo gracze będą mogli zarejestrować się z wieloma członkami, a nawet stworzyć całe prywatne lobby dla 8 graczy.

Twórcy dostrzegli popularność tego trybu gry i rozważali pozostawienie go na stałe, ale powiedzieli, że przed podjęciem decyzji poczekają na więcej danych.

Oczywiście to wszystko spekulacje, co oznacza, że ​​dopóki Riot nie wyda oficjalnego komunikatu, nie będziemy wiedzieć, czy tryb Arena stanie się trwały. Nowa ikona zdaje się jednak zapowiadać dobre wieści na przyszłość trybu.

Źródło: www.bing.com