Gracze League of Legends wymyślają niekonwencjonalny sposób wzmocnienia Branda, zapomnianego bohatera.

Kiedy Riot Games chce zwrócić uwagę na zapomnianych bohaterów w League of Legends, często decyduje się na zwiększenie ich podstawowych statystyk, zadawanych obrażeń lub przeżywalności. Jednak gracze wymyślili wyjątkową sugestię, aby wzmocnić Brand, która wykracza poza zwykłe zwiększenie liczb.

Oryginalna propozycja wzmocnienia marki

W wiadomości opublikowanej na subreddicie League fani zaoferowali Brandowi umiejętność pasywną Kog’Maw. Ta umiejętność pozwala Kog’Mawowi rzucić się na przeciwną drużynę i eksplodować, zadając nieuchronne obrażenia. Powodem tej sugestii jest to, że Brand jest nieruchomym magiem bliskiego zasięgu, który musi grać agresywnie. Danie mu możliwości eksplozji po śmierci jeszcze bardziej wzmocniłoby jego agresywny styl gry.

W aktualizacji 13.16 Brand otrzyma wzmocnienie swoich umiejętności pasywnych, Q i E, ale będzie to tylko stały wzrost obrażeń. Ta sugestia gracza jest zgodna z tożsamością Branda jako nieruchomego maga o dużym potencjale wybuchowym. To pozwoliłoby mu zniszczyć przeciwną drużynę i zginąć z potężnym uderzeniem.

Konieczność remontu dla Kog’Maw

W tej propozycji podkreślono również potrzebę przeglądu Kog’Maw. W porównaniu z nowymi bohaterami, takimi jak Zeri i Aphelios, Kog’Maw wydaje się przestarzały, a jego umiejętność pasywna nie pasuje do jego roli nosiciela. Dlatego gracze uważają, że należy wprowadzić bardziej znaczące zmiany w bohaterach, aby zbalansować grę w 2023 roku. Nie wystarczy już po prostu dostosować liczby, aby ożywić zapomnianych bohaterów. Być może Riot Games powinno rozważyć te niekonwencjonalne pomysły, aby tchnąć nowe życie w listę bohaterów.

Podsumowując, pomysł wzmocnienia Branda poprzez umożliwienie mu eksplozji po śmierci jest interesującą propozycją dla gracza, która pasuje do jego agresywnego stylu gry. Podkreśla to również potrzebę przeglądu Kog’Mawa i sugeruje, że należy wprowadzić bardziej znaczące poprawki do bohaterów, aby zbalansować grę w 2023 roku.

Źródło: fagenwasanni.com