Gracze League of Legends twierdzą, że


Gracze League of Legends twierdzą, że kolejka Smerfów jest najbardziej toksyczną przestrzenią w grach

Gry mogą prowadzić do bardzo przerażających miejsc.

Jednak gracze League of Legends wierzą, że ich wybrana gra jest domem najbardziej przeklętej części medium. Chociaż jest to wzniosłe twierdzenie, którego nie zrobiliby, gdyby nie było przynajmniej częściowo uzasadnione.

Nie zapomnij o ochronnych nausznikach i kamizelkach kuloodpornych, gdy zanurzamy się w opowieściach Reddita o kolejce smerfów League.

Gracze League of Legends krytykują kolejkę Smerfów jako toksyczną

RoleMaterial został opublikowany, aby rozpocząć wątek na subreddicie League of Legends. Podzielił się swoim ostatnim doświadczeniem w kolejce: „Tyle razy otrzymywałem groźby śmierci, rasizm i obelgi dotyczące tego spektrum, a mam tylko 25 meczów”.

Wątek zdominowali inni uczestnicy, którzy zgodzili się, że kolejka do smerfów nie jest przyjemna. Ninfanger nazwała to „najbliższą rzeczą do czyśćca”

Użytkownik Hudre porównał to również do „miejsca, które przyjmuje tylko ludzi, którzy właśnie zostali wyrzuceni z innego pubu i nadal są z tego powodu szaleni”.

Dodali, że większość smerfów VAST nie tworzy nowych kont z konkretnych powodów, takich jak zabawa ze znajomymi. W większości zbanowali graczy, którzy zostali zmuszeni do założenia nowego konta.

Wielu użytkowników uważało, że liczba graczy w kolejce nie była optymalna. Dzieje się tak, ponieważ działa tak, jak powinien i uniemożliwia im granie w normalne gry.

Inni sugerowali, że to nie jest takie proste. Elythys powiedział, że „zbyt łatwo jest się tam dostać, jeśli nie jesteś smerfem, i zbyt trudno się z niego wydostać”. sambt5 stwierdził, że kiedy tak się dzieje, „smerfy nawet dyskutują (to) w trakcie gry, a ty stajesz się jednym, który można podpalić”.

Jednak nie wszystkie doświadczenia związane ze smerfami w kolejce są złe. Użytkownik shaidyn powiedział: „Miałem niezwykłe doświadczenie w linii smerfów niż większość ludzi. To naprawdę dziwne”. Moje gry w kolejce smerfów były najlepszej jakości, jaką kiedykolwiek miałem.

Jednak zeznania wątku sugerują, że najlepiej jest unikać kolejki tak bardzo, jak to możliwe.

Śledź nas, aby otrzymywać informacje o League of Legends o nowych postaciach i łatkach.

Gracze League of Legends twierdzą, że kolejka Smerfów jest najbardziej toksyczną przestrzenią w grachŹródło : https://gamingnewsanalyst.com/2022/06/03/league-of-legends-players-argue-that-the-smurf-queue-is-the-most-toxic-space-in-gaming/