Gracze League of Legends potrzebują więcej sposobów wyrażania swoich uczuć


Gracze League of Legends są zalani emotikonami; małe obrazy, które wyświetlają się nad bohaterem w grze. Istnieją dwa sposoby komunikowania się w MOBA, przy czym emotikony są zwykle najszybszym i często najbardziej satysfakcjonującym sposobem poinformowania przeciwnika o tym, jak się czujesz, w porównaniu z czasochłonnymi wiadomościami tekstowymi. Jedynym problemem jest to, że obecnie w League of Legends jest ponad 300 emotek, a w grze na Summoner’s Rift można używać tylko wybranych z pięciu na raz.

Według badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Berkeley, istnieje 27 kategorii emocji, których może doświadczyć człowiek. Może to być wszystko, od strachu, przez spokój, od rozrywki po romans, i są one praktycznie niezbędne w doświadczaniu otaczającego nas życia. Cóż, Rift niczym się nie różni i wiem, że w jednym meczu rankingowym spotkałem się z pełną gamą emocji więcej niż raz. Jednak bez odpowiednich narzędzi do wyrażania tych emocji jestem zmuszona zamknąć je w sobie i oprzeć się pokusie wściekłego pisania na czacie.

Z ponad 300 różnymi emotikonami w League of Legends, ramy ekspresji z pewnością istnieją, ale obecny system, w którym można wybrać tylko pięć do użycia w grze, brakuje. Z najnowszych wiadomości o modernizacji systemu pingów jasno wynika, że ​​Riot chce poprawić komunikację niewerbalną podczas meczu. Miejmy nadzieję, że nadchodzące zmiany znacznie ułatwią graczom na przykład poproszenie swoich graczy o zamrożenie lub przeforsowanie fali.

Proponowane zmiany w kole pingów będą oznaczać, że gracze będą mieli osiem różnych rodzajów komunikacji, z których mogą korzystać w grze, a jeśli system nie zostanie nadużywany przez graczy, może to być ogromnym dobrodziejstwem dla gry zespołowej w kolejce solo. Wybór rodzaju wiadomości do wysłania jednym kliknięciem musi być trudny; Riot musi sprowadzić informacje do najczystszej postaci, aby upewnić się, że nie zanieczyszczają interfejsu użytkownika dla wszystkich.

Dzięki temu nie ma powodu, aby nie dodawać kilku dodatkowych kwadrantów do koła emotikonów, prawda? Z ponad 300 aktualnymi emotikonami dostępnymi w League of Legends i ciągle dodawanymi kolejnymi, trudno jest przewidzieć, czy ktokolwiek mógłby użyć więcej niż ułamka z nich. Nie widzę też żadnego powodu, dla którego moja emotka z uniesionym kciukiem Teemo miałaby zostać wymieniona na cokolwiek innego, jest zbyt OP.

Jeden z użytkowników w dyskusji na Reddicie proponuje nieco inną zmianę: „Wolałbym tworzyć wiele kół i zmieniać je w każdej grze, jak totemy/runy itp. w wyborze bohaterów”. Przynajmniej jeśli masz różne zestawy pięciu emotek, z którymi możesz pracować, może to zapewnić nieco większą różnorodność.

W tej chwili nie planujemy żadnych zmian w kole, ale biblioteka emotikonów cały czas się powiększa, więc to tylko kwestia czasu, zanim coś będzie musiało dać. Listę bieżących zmian można znaleźć w informacjach o aktualizacji 12.17 League of Legends. W związku z szybkim zbliżającym się Halloween Riot ogłosił zestaw skórek Strasznej Nocy, które wyglądają niesamowicie. Przerażające dzieci i prążkowane garnitury – czyż nie o to tak naprawdę chodzi w najbardziej upiornej porze roku?Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631b946a58c84531afadfee4233b0533&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fleague-of-legends%2Femote-wheel&c=11864039210349737211&mkt=fr-fr