Gracze League of Legends mają mieszane reakcje na nowy projekt trofeum Summoner’s Cup


Dla tych, którzy poświęcają swoje dni na opanowanie League of Legends lub są po prostu wielkimi fanami e-sportu, Puchar Przywoływacza jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli doskonałości League.

Przyznawane tym, którzy potrafią pokonać Loldle’a wystarczająco długo, aby wygrać mistrzostwa świata League of Legends, trofeum zostało niedawno całkowicie przeprojektowane przez jubilera Tiffany & Co przed tegorocznym turniejem.

Teraz gotowy produkt został zaprezentowany światu, a gracze League na Reddicie wydają się być nieco podzieleni.

Masz ochotę na podniesienie nowego Pucharu Przywoływacza?

Publikując, aby rozpocząć wątek na ten temat na r/leagueoflegends, użytkownik A-Manual udostępnił film na YouTube o ujawnieniu nowego trofeum, który możesz obejrzeć poniżej.

Odbiór eleganckich sztućców od innych graczy w wątku był w większości pozytywny, a użytkownik Deemerritt powiedział: „Imiona wyryte w (to) i 5 pozycji na trofeum to niesamowicie dobre akcenty”, a Mecuesta1 dodał: „Wygląda świetnie imo. Czysto, niewiele się dzieje, to jest kierunek artystyczny, w którym Riot podąża (od) przez ostatnie kilka lat.

Użytkownik spillingTheBean zwrócił uwagę, że trofeum powinno również działać dobrze z praktycznego punktu widzenia, mówiąc: „(Kocham pięć uchwytów, (to) zawsze było trochę niezręcznie podnosić stary”, podczas gdy Rayser1 zgodził się, mówiąc: „Tak, ja naprawdę tak jest, teoretycznie każdy może go łatwo chwycić i chwycić za rączkę odpowiadającą jego pozycji.”

Jednak ta aprobata nie była powszechna, a b0wpwp argumentował: „osobiście uważam, że jest to zbyt proste i puste. Jeśli dodadzą więcej klejnotów lub nawet wytrawią jakieś projekty, czuję, że będzie trochę lepiej” i Pichi2man powtarza to, mówiąc: „Cholera, nie wiem, po prostu nie lubię tego minimalistycznego stylu”.

Wśród tych, którzy nie byli wielkimi fanami nowego kubka, kilku pokochało starą wersję, a użytkownicy cardscook77 mówili: „Na pewno wyrośnie na nas, ale po prostu nie jest tak kultowy jak stary. Nie mam nic przeciwko zmianom, ale czuję, że to było naprawdę niepotrzebne”, a JohrDinh dodaje: „Prawdopodobnie nadal wolę stary, ale myślę, że oba są w porządku”.

Niezależnie od tego, w którym Pucharze Przywoływacza kopiesz najwięcej, obserwuj nas, aby otrzymywać kolejne aktualizacje League of Legends, gdy pojawią się nowe patche i postacie.Źródło : https://www.gfinityesports.com/gaming-news/league-of-legends-new-summoners-cup-reaction/