Gracze League of Legends błagają przed sezonem o wycofanie kompilacji opresyjnej destrukcji

Gracze League of Legends nie mogą się już doczekać przedsezonu 2024

Gracze League of Legends z niecierpliwością czekają na nowy przedsezon, który nadejdzie wkrótce, ponieważ przyniesie ważne zmiany, które wstrząśną metą.

Najważniejsze zmiany w okresie przedsezonowym 2024

Okres przedsezonowy to zawsze bardzo dziwny czas na grę w League. Są nowe mechaniki, przedmioty i strategie do nauczenia się, a także nieunikniona zmiana sposobu działania dżungli. Ale świeżość sprawia, że ​​ten moment jest tak ekscytujący, a przedsezon 2024 zapowiada się na największy w historii.

Co najważniejsze, mapa przechodzi znaczącą modernizację, wprowadzając nowe możliwości wyznaczania ścieżek i serię nowych interakcji z Pustką. Baron otrzymuje także nowe pociągnięcia pędzla i zmienność w swoich projektach w każdej grze, podczas gdy Piekielny Smok również otrzymuje pewne poprawki.

Gracze ligi wzywają do zmian przed sezonem 2024

Dla niektórych graczy przedsezon powinien umożliwić zmianę niektórych z bardziej frustrujących konfiguracji bitewnych.

Gracz zirytowany dominacją wersji Lethality Briar udał się na subreddit League of Legends, aby omówić ten problem.

Jednak jeden z graczy zauważył, że zmiany przedsezonowe, które nadejdą za tydzień, „znacznie zmienią” grę i metę do tego stopnia, że ​​bezpośrednie osłabienia Briara będą prawdopodobnie niepotrzebne. Jedna z największych zmian, czyli usunięcie mitycznych przedmiotów, będzie oznaczać, że build zabójczy będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Aby uzyskać więcej wiadomości i informacji na temat tego, czego możemy się spodziewać po przedsezonie w 2024 r., zapoznaj się z naszym pełnym zestawieniem wszystkich nowych zmian związanych z pustką na karcie.

Źródło: www.bing.com