Gracze K’Sante i LoL niepokoją się drastycznymi zmianami

Gracze League of Legends narzekają na wzmocnienie wprowadzone do K’Sante w aktualizacji 13.21 z 26 października, które może przywrócić mu pozycję lidera meta. W wątku na Reddicie 6 listopada gracze dyskutowali o obecnym stanie K’Sante i błagali Riot Games o cofnięcie zmian wprowadzonych przez aktualizację 13.21. „Nie mam pojęcia, jak opisać moją frustrację, gdy patrzyłem, jak szaleje podczas walk drużynowych, zabijając wszystkich i wychodząc prawie bez obrażeń. Jaki jest sens gry z innym bohaterem niż K’Sante w Top? »napisał autor wątku.

Problemy do rozwiązania

Gracze zgodzili się w komentarzach, że istnieją problemy do rozwiązania z mistrzem. „Największym problemem jest to, że moim zdaniem upór jest w stosunku do niego za słaby” – napisał jeden z najwyżej ocenianych komentarzy, odnosząc się do możliwości ruchowych mistrza. „Riot musi pomyśleć o zrównoważeniu każdej umiejętności, która porusza bohatera, gra przeciwko temu jest bardzo dezorientująca”. W chwili pisania tego tekstu K’Sante jest szóstym najczęściej banowanym bohaterem w League ze wskaźnikiem 21,8% na wyższych poziomach drabinki, a także najczęściej banowanym toplanerem. Jednak według League of Graphs jego współczynnik zwycięstw wynosi tylko 49,3%.

Kontrowersyjna historia

Wydany w listopadzie 2022 r. K’Sante kilkakrotnie pojawiał się w meta i często budził kontrowersje w społeczności, a programiści co miesiąc wprowadzali liczne zmiany w jego postaci. Następnie 11 października wprowadzono niewielką modernizację, zmieniającą wszystkie jego umiejętności. Krótko po opublikowaniu aktualizacji 13.21 twórcy zaobserwowali wzrost współczynnika zwycięstw K’Sante w całej drabince i złagodzili wzmocnienia przyznane mistrzowi wraz z aktualizacją. Zwiększyli czas rzucania jego umiejętności Q, Ntofo Strikes. Dodatkowo łatka wprowadziła niewielkie ulepszenia jego umiejętności W, Kreatora Ścieżek i jego superumiejętności, All Out.

Bilans jest nadal przedmiotem dyskusji

Wydaje się, że gracze League nadal debatują nad balansem K’Sante, a jego statystyki w rankingach rywalizacji w grze mogą ulec zmianie w nadchodzących tygodniach. Może to skłonić programistów do wprowadzenia dalszych zmian w przyszłości.

Źródło: www.bing.com