Gracz League of Legends tworzy nową grę geograficzną, aby sprawdzić swoją wiedzę na temat map.

Gracz wymyśla nową grę, aby sprawdzić wiedzę graczy League of Legends

Liga Legend to nie tylko jedna z najpopularniejszych gier na świecie; jest również jednym z najstarszych. Gra została wydana po raz pierwszy w październiku 2009 roku. Od tego czasu jej popularność i lista bohaterów stale rosły, zmieniając Riot Games w wielomiliardową firmę i dając początek nowoczesnemu gatunkowi MOBA. Teraz fan gry wymyślił nowy sposób sprawdzenia wiedzy graczy na temat mapy gry, Summoner’s Rift.

Liga Legend stworzyło absolutnie ogromną i oddaną bazę graczy, z których niektórzy poświęcili niezliczone godziny na rywalizację w trybie dla jednego gracza. Gra MOBA zatrzymuje graczy na tak długo, że wielu prawdopodobnie myśli, że znają każdą część Summoner’s Rift od podszewki.

Gracz LoL udostępnił swoje najnowsze dzieło, które sprawdza wiedzę graczy na temat gry. Użytkownik Reddita udostępnił swoją nową grę na r/LoL. W poście stwierdził, że „miał pomysł na GeoGuessr, ale w LoL, więc po prostu go stworzyłem” oraz umieścił film pokazujący dokładnie, jak działa gra. Przyznaje, że gra nie jest nowym pomysłem, bo to po prostu popularna gra GeoGuessr, tyle że zamiast Ziemi wykorzystuje mapę Summoner’s Rift.

Po spędzeniu trochę czasu z grą, doszedłem do więcej niż kilku błędnych przypuszczeń. I mówi to ktoś, kto spędził żenującą liczbę godzin w League of Legends. Pokazane obrazy pokazują tylko niewielką część mapy i gracze powinni kliknąć lewą stronę tam, gdzie ich zdaniem wyświetlany jest obraz.

Grę można znaleźć tutaj. Udostępnienie tego znajomym w LoL może w końcu udowodnić, który z Was zna grę najlepiej. Post Swompythesekundy stał się hitem na subreddicie r/LoL, zdobywając ponad 6,5 tys. głosów pozytywnych w niecały tydzień. Oczywiście wielu fanów wystawia swoją wiedzę na próbę.

O Lidze Legend

Jeśli ostatnio grałeś w League of Legends, sprawdź naszą listę najlepszych bohaterów, których możesz użyć. Jeśli jesteś kolekcjonerem kosmetyków, mamy dla Ciebie przegląd tego, co jest aktualnie przecenione w Mitycznym Sklepie League of Legends.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub sprawdzić nasze narzędzie do śledzenia ofert PCGN, aby znaleźć świetne oferty.

Źródło: www.bing.com