Gracz League of Legends osiąga 99% współczynnik wygranych w swoich elastycznych kwalifikacjach i uruchamia dzwonki alarmowe w RIOT | Ruetir


Redakcyjny: Hazard / Facebook / Świergot / Relacja / Instagram / Discord

Historia League of Legends wywindowała ją do rangi wysoce konkurencyjnej gry, co sprawiło, że stała się jedną z gier wideo o największej liczbie widzów. Ale aby to osiągnąć, gwiazdy gry, gracze, muszą osiągnąć wielkie umiejętności w grze, a to właśnie w kolejkach kwalifikacyjnych gracze wkładają wszystko, co muszą, aby stać się najlepszymi, czyli SoloQ, w którym wychodzą indywidualne umiejętności do światła.

Ale z drugiej strony są elastyczne rankingi, które choć są bardzo krytykowane, ponieważ gracze często nie traktują ich poważnie. I tutaj nie musisz mieć wysokiego ELO w SoloQ, aby osiągnąć zaawansowane pozycje w rankingach. I to spowodowało zniekształcenie siły, ponieważ gracz NA stał się numerem 1 z procentem wygranych 99,5%, a gdybyśmy zabrali go do SoloQ, byłaby to bez wątpienia platyna I .

W całym tym konkurencyjnym ekosystemie gracz z roku U Fish musiał stworzyć własną siłę wsparcia z grupą super potężnych przyjaciół, aby awansować w elastycznym rankingu, nie mając świetnej pozycji w SoloQ, ponieważ ten sam gracz w sezonie 2020 wykończony brąz, a diament trzy w 2021 r.

Z tego samego powodu podejrzenia, że ​​ten gracz udostępnił swoje konto lub został wzmocniony przez gracza z wyższej rangi, brzmią bardzo realnie. Lub w najlepszym razie wybierz pęsetą, z którą chcesz się zmierzyć.

Krótko mówiąc, jedynym sposobem, aby wiedzieć, co się dzieje, jest to, aby sługusy RIOT zabrały się do pracy i zbadały sprawę, kładąc duży nacisk na przyjaciół smerfów z roku U Fisha, którzy wynieśli go na podium mistrzów.

#Liga #Legendy #gracz #osiągnięcia #wygrana #ocena #flex #kwalifikacje #zestawy #alarm #dzwonki #RIOT #Tarreo

Źródło : https://www.ruetir.com/2022/09/17/league-of-legends-player-achieves-a-99-win-rate-in-his-flex-qualifiers-and-sets-off-alarm-bells-at-riot-ruetir/