Gracz League of Legends kradnie Barona z Zenith Blade Leony


Kradzieże Barona nie są czymś, co widać w każdej grze League of Legends, ale są dość powszechne. To, co nie jest powszechne, to udanie się z jednym z nich za pomocą umiejętności, która nie jest tradycyjnie używana do zadawania obrażeń.

Tak stało się w przypadku klipu z najciekawszymi momentami jednego gracza, gdzie wystarczył promień światła z Ostrza Zenith, aby wykończyć Barona i ukraść jego wzmocnienie dla drużyny.

Zenith Blade to umiejętność E Leony, bohaterki wsparcia, która ma mnóstwo kontroli tłumu i zadaje zaskakujące obrażenia. Użycie Zenith Blades zwykle polega na zmniejszeniu dystansu między Leoną a wrogiem w celu ogłuszenia, ale zadaje niewielkie obrażenia magiczne.

W tej konkretnej grze drużyna wroga wydawała się mieć Barona na celowniku bez żadnej wizji dostępnej dla Leony lub jej drużyny, dopóki nie miała mniej niż 2000 zdrowia. Leona następnie spojrzała, aby wejść do dołu Barona i dokonać kradzieży, uruchamiając Ostrze Zenith.

Tuż przed tym, jak umiejętność była w stanie trafić w cel, wrogi dżungler Lee Sin uderzył barona w nadziei, że go wykończy. Zamiast tego pozostawił go na wystarczająco niskim poziomie zdrowia, aby kiedy Ostrze Zenith znalazło swój cel, zabrało ze sobą wzmocnienie.

Wygląda na to, że było to więcej szczęścia niż staranne planowanie ze strony Leony, ale mimo to niezwykle imponująca kradzież i coś, z czym gracze będą mieli trudności w powtórzeniu.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=8E8CB16DE74C46DB8754EC0DAA69D5A4&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fleague-of-legends%2Fnews%2Fleague-of-legends-player-steals-baron-with-leonas-zenith-blade&c=646593444787883904&mkt=fr-fr