Główny projektant zadań w grze Wiedźmin 3 dołącza do Riot Games w nadchodzącym MMORPG League of Legends


Riot Games już dawno ogłosiło, że będzie rozwijać grę MMORPG osadzoną w uniwersum League of Legends.

Riot Games oficjalnie ogłosiło na Twitterze, że obecnie zatrudnia ludzi i wszyscy zainteresowani powinni się z nimi skontaktować. Nigdy nie wspomnieli o dacie zwolnienia. Stwierdzili jednak, że proces rekrutacji będzie kontynuowany wraz z postępem rozwoju w nadchodzących miesiącach.

Główny projektant zadań z Wiedźmina 3 dołącza do zespołu Riot MMO?twitter.com/MTomaszkiewicz…

Wygląda jednak na to, że Riot Games idą na całość, ponieważ zatrudniają głównego projektanta zadań z Wiedźmina 3 do opracowania swojego najnowszego MMORPG. To ogromna wiadomość, ponieważ Wiedźmin 3 jest prawdopodobnie jedną z najlepszych gier wszech czasów.


Riot zatrudniający „głównego projektanta zadań” Wiedźmina 3 pokazuje ich zaangażowanie w tworzenie świetnej gry MMORPG w uniwersum League of Legends

Gry MMORPG są przyjemne dzięki wciągającemu projektowi świata i postępowi opartemu na narracji. League of Legends bardzo dobrze pasuje do tej formy, ponieważ gra ma już dobrze rozwiniętą tradycję. Co zaskakujące, Riot Games zdecydowało się na stworzenie takiej gry ponad dziesięć lat.

Cyberpunk 2077 okazał się dużą klapą, w wyniku czego kilku deweloperów opuściło CD Projekt RED. Presja w pracy była duża, dlatego część osób, dzięki którym Wiedźmin 3 był świetny, nie chciała już pracować dla CD Projekt RED. Doprowadziło to jednak do poważnych spekulacji na temat tego, dokąd pójdą dalej.

Główny projektant Questów w Wiedźminie 3, Mateusz Tomaskiewicz, dołączy do Riot Games, a to oznacza, że ​​fani już teraz mogą oczekiwać wysokiej jakości. Zadania z Wiedźmina 3 były genialne, a sposób, w jaki zsynchronizowały się z narracją, sprawił, że gra odniosła taki sukces. Dlatego fani z pewnością mogą spodziewać się podobnych wyników również po MMORPG League of Legends.

Wielka aktualizacja kariery – spędziłem ostatnie kilka miesięcy spotykając się i rozmawiając z wieloma wspaniałymi ludźmi i Teamami, a teraz mam przyjemność ogłosić, że dołączę @zabawy o ich nadchodzącym projekcie MMO. Jestem podekscytowany i czekam na to nowe wyzwanie, bądźcie czujni! https://t.co/9dfKdBCG7B

Można śmiało powiedzieć, że Riot Games dąży do zapewnienia swoim graczom jak najlepszych wrażeń. Nie chcą, by głęboka wiedza o League of Legends poszła na marne. Dlatego ma sens, że zatrudniają najlepszych, aby stworzyć coś wyjątkowego, co fani pokochają i będą się o to bardzo troszczyć.


Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=DB1EAFD327A94BDF943FF0F43631EA7E&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fesports%2Fwitcher-3-lead-quest-designer-joining-riot-games-league-legends-upcoming-mmorpg&c=7204096363042932624&mkt=fr-fr