Główne aktualizacje Briar, K’Sante i Riven w planach LoL Patch 13.23

Aktualizacja League of Legends 13.23 Huśtawki

Aktualizacja 13.23 League of Legends będzie gotowa do premiery 21 listopada i będzie zawierać wzmocnienia dla Janny, Vel’Koza, Trundle’a i Riven, a także osłabienia dla K’Sante, Briara, Ziggsa, Naafiriego i Jarvana IV. Wraz ze zbliżającą się aktualizacją 13.23, przedostatnią częścią sezonu 13, wielu graczy z niecierpliwością czeka na wieści na temat potrzebnych ulepszeń bohaterów, bardzo oczekiwanych osłabień i długo oczekiwanych poprawek.

Ulepszenia

Aktualizacja zawiera cztery ulepszenia dla następujących bohaterów:

Janna: Po mini przebudowie w bieżącej aktualizacji jest poniżej pożądanego poziomu i wymaga poprawy.

Rozdarty: Przez jakiś czas był słaby, a programiści planują go wzmocnić w następnej aktualizacji.

Vel’koz: Nie radzi sobie dobrze na środkowej linii ani jako wsparcie, więc ulepszenia będą miały na celu jego przydatność w obu tych rolach.

Przetaczać się: W obecnej meta Trundle jest zbyt słaby i potrzebuje wzmocnienia, aby stał się realnym zagrożeniem jako tank z górnej linii.

Nerwowość

Oprócz tych ulepszeń pięciu bohaterów otrzyma osłabienia:

Jarvan IV, Naafiri, Ziggs, Briar i K’Sante. Osłabienie Ziggsa jest konieczne, ponieważ według strony statystycznej U.GG jego obecny współczynnik zwycięstw wynosi 53,48 procent, a osłabienia Jarvana IV i Briara pomogą ich spowolnić i, miejmy nadzieję, zapobiegną temu, że będą od początku zbyt potężni. Phroxzon przyznał, że K’Sante i Naafiri są zbyt potężni i trzeba ich osłabić. Po przeróbce K’Sante w Aktualizacji 13.21 stał się zbyt potężny, a Naafiri stała się siłą, z którą trzeba było się zmierzyć, odkąd pojawiła się w Aktualizacji 13.14.

Aktualizacja 13.23 może nie jest największa w tym roku, ale zawiera zmiany, które mogą mieć poważny wpływ na Rift.

Źródło: www.bing.com