Global Streetwear Brand Sprayground wypuszcza limitowaną edycję z League Of Legends


Pole natryskowe – zbuntowana, artystycznie innowacyjna marka streetwearowa, znana z wyjątkowych i żywych akcesoriów i plecaków – kontynuuje innowacje w przestrzeni popkultury, wprowadzając kolekcję kapsułową z niezwykle popularną grą – League of Legends, łącząc innowacyjny, modny styl Sprayground z elementami inspirowanymi światem gier.

Potentat streetwearowy ponownie wkracza do świata gier online z kolekcją gotowych ubrań inspirowaną jedną z najpopularniejszych gier wideo na świecie.

Obraz: Pole natryskowe

Ta 18-częściowa kolekcja zawiera wiele różnych elementów, w tym plecaki, t-shirty i bluzy, które będą Ci odpowiadać na zwycięstwo. Unikalne projekty zawarte w kolekcji łączą kultowe dzieło Sprayground – usta rekina Sprayground ze znanymi bohaterami League of Legends w palecie surowej czerni, wyrazistej bieli, głębokiego błękitu i ognistej czerwieni.

Zrównoważone, praktyczne i modne produkty firmy Sprayground ujawniają poczucie utylitaryzmu, wykorzystując wysokiej jakości materiały gotowe do akcji i ekscytującej przygody, bez względu na okazję.

David Ben David, założyciel i dyrektor kreatywny Sprayground, skomentował nadchodzącą kolekcję: „Sprayground zawsze celebrował indywidualność i starał się pielęgnować ducha przygody. Z kim lepiej współpracować, aby to podkreślić, niż League of Legends? Cieszymy się, że ta współpraca zostanie przyjęta zarówno przez fanów gry, jak i Spraygournd!”

Nowa kolekcja będzie dostępna jeszcze w tym miesiącu wyłącznie w sklepie internetowym Sprayground.Źródło : https://fashionunited.uk/press/fashion/global-streetwear-brand-sprayground-drops-limited-edition-collection-with-league-of-legends/2022010660432