Gen.G przejmuje Your.gg, aby wzmocnić swoją globalną Akademię

Gen.G, organizacja e-sportowa, niedawno nabyła Your.gg, platformę danych i sieci dla League of Legends. To przejęcie ma na celu wsparcie nauczania w Globalnej Akademii Gen.G.

Gen.G i Your.gg: obiecująca współpraca

Przez ostatnie kilka lat Gen.G pracował nad budową największej na świecie akademii e-sportu. Po przeszkoleniu ponad 10 000 uczniów zespół widzi potrzebę opracowania lepszych narzędzi, które umożliwią zawodnikom, trenerom i rodzicom tworzenie najlepszych możliwych graczy.

Arnold Hur, dyrektor generalny Gen.G, powiedział: „Najlepsze w swojej klasie dane, technologia i analityka Your.gg w połączeniu z milionami godzin profesjonalnego coachingu i studentów akademii umożliwią nam odblokowanie nowej generacji narzędzi e-sportowych, które mogą pomóc w realizacji prawdziwy potencjał każdego studenta i profesjonalisty biorącego udział w naszym programie. »

Powstanie Globalnej Akademii Gen.G

Wraz z rozwojem branży e-sportowej zespoły coraz częściej inwestują w rozwój danych i talentów.

W lipcu 2019 r. Gen.G była jedną z pierwszych drużyn e-sportowych, która wdrożyła program edukacyjny. Gen.G Global Academy oferuje programy dla aspirujących profesjonalnych graczy i profesjonalistów z branży. W ciągu czterech lat w programach GGA wzięło udział ponad 10 000 uczniów. Niektóre z tych programów to programy partnerskie z uniwersytetami amerykańskimi i południowokoreańskimi. Jednak jego główny kampus znajduje się w Seulu w Korei Południowej.

Innowacyjne narzędzia dla studentów i profesjonalnych graczy

Dzięki temu przejęciu Gen.G będzie w stanie zaoferować więcej zasobów swoim studentom i zawodowym graczom. Narzędzia Your.gg obejmują spersonalizowane cele oparte na danych, porównania z innymi graczami o podobnych lub wysokich umiejętnościach oraz optymalizację kompilacji.

Min Chang Cha, założyciel Your.gg i obecny wiceprezes ds. technologii w Gen.G, powiedział: „Planujemy zrewolucjonizować sposób rozwijania i pomiaru talentów w e-sporcie poprzez opracowanie narzędzia, które zapewni analizę poziomu i precyzję w e-sporcie, która pasuje do najbardziej wyrafinowanych środowisk treningowych tradycyjnych sportów. Chcemy przyjąć holistyczne podejście do pomiaru nie tylko danych w grze, ale także reakcji ucznia na szkolenie i opinie. »

Obiecująca przyszłość dla Globalnej Akademii Gen.G

Oprócz poprawy dostępu do danych, organizacja więcej inwestuje w Globalną Akademię Gen.G. Zespół otworzy nowy budynek, aby pomieścić rosnącą liczbę uczniów. GGA kontynuuje także ekspansję zagraniczną, organizując wydarzenia organizowane we współpracy z organizacjami lokalnymi.

Źródło: www.bing.com