Gen.G przejmuje YOUR.GG, aby wzmocnić swoją Globalną Akademię Esportu

Gen.G dokonuje strategicznego przejęcia, aby przygotować organizację na przyszłość po ostatnich sukcesach w LCK i VCT, a także pobudzić rozwój jej Global Academy

Gen.G przejmuje platformę analizy danych YOUR.GG

Gen.G, globalna organizacja e-sportowa, ogłosiła przejęcie YOUR.GG, platformy do analizy danych i sieci dla graczy League of Legends. To partnerstwo to nowy sposób dla Gen.G na ulepszenie doświadczenia Gen.G Global Academy dla studentów biorących udział w programie. Gen.G to pierwsza globalna akademia e-sportu posiadająca zaawansowane narzędzia analityczne, które pomagają poszerzyć swoją ofertę dla graczy, którzy chcą ulepszyć swoją grę do poziomu profesjonalnego.

„W ciągu ostatnich kilku lat ciężko pracowaliśmy nad stworzeniem pionierskiej największej obecnie akademii e-sportu na świecie. Ponieważ nasz program ukończyło ponad 10 000 uczniów, widzimy wyraźną potrzebę opracowania lepszych narzędzi, których gracze, trenerzy i rodzice potrzebują, aby stworzyć możliwie najlepszych zawodników” – powiedział dyrektor generalny Gen.G Arnold Hur. „Najnowocześniejsze dane, technologia i analityka YOUR.GG w połączeniu z milionami godzin profesjonalnego coachingu i studentów akademickich od nas będą w stanie odblokować narzędzia e-sportowe nowej generacji, które mogą pomóc w osiągnięciu prawdziwego potencjału każdego studenta i profesjonalisty w naszym program. »

Koncentracja na danych i analizach w celu rozwijania talentów e-sportowych

To przejęcie podkreśla znaczenie danych i analiz w rozwijaniu i doskonaleniu talentów e-sportowych, co jest podstawową zasadą Gen.G. YOUR.GG zapewni zarówno profesjonalnym graczom zespołowym, jak i studentom akademii narzędzia i raporty oparte na danych, które pomogą w rozwoju i zapewnią lepszy wgląd w wyszukiwanie nowych talentów.

„Planujemy pionierską zmianę w sposobie rozwijania i pomiaru talentów w e-sporcie” – powiedział Min Chang Cha, założyciel YOUR.GG i obecny wiceprezes ds. technologii w Gen.G. „Poprzez opracowanie narzędzia, które wniesie do e-sportu poziom analizy i precyzji odzwierciedlający najbardziej wyrafinowane środowiska treningowe w tradycyjnych sportach. Chcemy przyjąć holistyczne podejście do pomiaru nie tylko danych w grze, ale także tego, jak uczeń reaguje na porady i opinie. »

Nowy budynek dla Globalnej Akademii Gen.G

Wraz z rosnącą liczbą studentów Gen.G Global Academy otworzą także nowy budynek akademii, który będzie służyć jako centrum innowacji i nauki w zakresie edukacji e-sportowej i gier, wyposażony w najnowsze technologie wspierające rozwój i sukces naszych uczniów w konkurencyjnym świecie e-sportu. Aby dowiedzieć się więcej o Globalnej Akademii Gen.G, odwiedź stronę https://www.ggacademy.gg.

Aby dowiedzieć się więcej o roli YOUR.GG jako kluczowego dostawcy analiz wydajności w e-sporcie, odwiedź stronę www.YOUR.gg.

Źródło: www.bing.com