Gen.G przejmuje YOUR.GG, aby przyspieszyć rozwój swojej globalnej akademii

Gen.G dokonuje strategicznego przejęcia, aby zapewnić organizacji przyszłość po niedawnych sukcesach w LCK, VCT i pobudzić rozwój swojej globalnej akademii LOS ANGELES, 9 maja 2024 r. /PRNewswire/ — Globalna organizacja e-sportowa Gen.G ogłosiła przejęcie YOUR. GG, platforma do analizy danych i sieci dla graczy League of Legends. To partnerstwo to dla Gen.G kolejny sposób na ulepszenie doświadczenia Gen.G Global Academy dla studentów biorących udział w programie. Gen.G to pierwsza globalna akademia e-sportu wyposażona w tak zaawansowane narzędzia analityczne, które pomagają poszerzyć swoją ofertę dla graczy pragnących ulepszyć swoją grę do poziomu profesjonalnego.

Wzmocnienie oferty Gen.G Global Academy

„W ciągu ostatnich kilku lat ciężko pracowaliśmy, aby stworzyć pionierską obecnie największą akademię e-sportu na świecie. Ponieważ nasz program ukończyło ponad 10 000 uczniów, wyraźnie widzimy potrzebę opracowania lepszych narzędzi, których gracze, trenerzy i rodzice potrzebują, aby stworzyć możliwie najlepszych zawodników” – powiedział dyrektor generalny Gen.G Arnold Hur. YOUR.GG, dzięki najlepszym w swojej klasie danym, technologii i analityce w połączeniu z milionami godzin coachingu profesjonalistów i studentów w naszej akademii, będzie w stanie odblokować narzędzia e-sportowe nowej generacji, które mogą pomóc w wykorzystaniu prawdziwego potencjału każdego ucznia i profesjonalni w naszym programie.

Popraw pomiar i rozwój talentów

To przejęcie podkreśla znaczenie danych i analiz w rozwijaniu i doskonaleniu talentów e-sportowych, co jest podstawową zasadą Gen.G. YOUR.GG zapewni zarówno profesjonalnym graczom zespołowym, jak i studentom akademii narzędzia oparte na danych i raporty, które pomogą w rozwoju i zapewnią lepszy wgląd w wyszukiwanie nowych talentów.

„Planujemy pionierską zmianę w sposobie rozwijania i pomiaru talentów w e-sporcie” – powiedział Min Chang Cha, założyciel YOUR.GG i obecny wiceprezes ds. technologii w Gen.G. Dzięki narzędziu, które wniesie do e-sportu poziom analizy i precyzji odzwierciedlający najbardziej wyrafinowane środowiska treningowe w tradycyjnych sportach. Naszym celem jest przyjęcie holistycznego podejścia do pomiaru nie tylko danych w grze, ale także tego, jak uczeń reaguje na coaching i informacje zwrotne.

Rozbudowa Globalnej Akademii Gen.G

Gen.G Global Academy zawsze znajdowała się w czołówce rozwoju talentów e-sportowych. Niezależnie od tego, czy znajdziesz kolejnego Chovy’ego, czy szukasz kolejnego wielkiego dyrektora e-sportu, który chce wyrobić sobie markę w branży, YOUR.GG będzie ważnym narzędziem podnoszącym poziom praktyk edukacyjnych w e-sporcie, który z pewnością docenią wszyscy uczniowie, którzy przejdą przez akademię. przechodzić. Wraz z rosnącą liczbą studentów Gen.G Global Academy organizacja otworzy także nowy budynek akademii, który będzie służyć jako centrum innowacji i nauki w zakresie e-sportu i edukacji w zakresie gier, wyposażony w najnowsze technologie wspierające rozwój i sukcesy naszych uczniów w konkurencyjnym świecie e-sportu. Aby dowiedzieć się więcej o Globalnej Akademii Gen.G, odwiedź stronę https://www.ggacademy.gg.

Aby dowiedzieć się więcej o roli YOUR.GG jako dostawcy kluczowych analiz wydajności w e-sporcie, odwiedź stronę www.YOUR.gg. CisionView oryginalną zawartość do pobrania multimediów: https://www.prnewswire.com/news-releases/geng-acquires-league-of-legends-data-analytics-platform-yourgg-302140685.html ŹRÓDŁO Gen.G

Źródło: www.bing.com