Gen.G odnosi zdecydowane zwycięstwo nad Top Esports podczas Mid-Season Invitational 2024

Podgląd najnowszych meczów Gen.G Esports podczas Mid-Season Invitational 2024

Gen.G Esports wygrywa 3-2 z Top Esports

Gen.G Esports odniosło zwycięstwo 3:2 nad Top Esports i awansowało do finału górnej drabinki w sobotę podczas League of Legends Mid-Season Invitational w Chengdu w Chinach. Gen.G objął prowadzenie z przewagą 2:0 i miał punkt meczowy na trzeciej mapie, który Top zdołał obronić i zdobyć bramkę. W czwartej rundzie Top ponownie zwyciężył, remisując 2-2. Jednak zwrot nie był przewidywany, ponieważ Gen.G wygrał piątą i decydującą rundę.

Gen.G znalazł się teraz w finale górnego losowania i zmierzy się ze zwycięzcą półfinału zaplanowanego na niedzielę pomiędzy T1 a Bilibili Gaming. Top odpadł w ćwierćfinale dolnej drabinki i zmierzy się ze zwycięzcą niedzielnego meczu pomiędzy G2 Esports a PSG Talon.

Pozostałe wyniki turnieju

W sobotnich meczach dolnej drabinki Team Liquid pokonał Fnatic 3-1. Liquid objął prowadzenie 1:0 po zwycięstwie po 30 minutach po stronie czerwonej, a Fnatic wyrównał po 27 minutach po stronie niebieskiej. Liquid wygrał 30-minutowym zwycięstwem strony niebieskiej, a następnie 29-minutowym zwycięstwem strony czerwonej. Dzięki tej porażce Fnatic zostało wyeliminowane, a Liquid zmierzy się z przegranym meczu pomiędzy T1 i NGB w ćwierćfinale dolnej drabinki.

Turniej z pulą 250 000 dolarów rozpoczął się 1 maja, a 12 drużyn rywalizowało o nagrodę główną o wartości 50 000 dolarów i kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2024. Faza kwalifikacyjna zakończyła się w niedzielę, a faza pucharowa rozpoczęła się we wtorek. Finał zaplanowano na 19 maja.

Źródło: www.bing.com