Gen.G i Puma ujawniają limitowaną edycję koszulki League Of Legends 2021 World Championship


LOS ANGELES, 29 września 2021 /PRNewswire/ — Globalna organizacja e-sportowa Gen.G i globalna firma sportowa PUMA zaprezentowały nowe koszulki z limitowanej edycji na Mistrzostwa Świata League of Legends 2021.

Dzięki grafikom wykonanym przez słynnego projektanta odzieży ulicznej i wykonawczego doradcę ds. marki Gen.G, Herona Prestona, projekt koszulki „w całości miał na celu uchwycenie energii i ducha zespołu. Ta koszulka reprezentuje badanie DNA Gen.G. reprezentować postawę, która wydaje się realna i odpowiednia do teraźniejszości” – powiedział Preston. Koszulki będą noszone przez drużynę League of Legends Champions Korea (LCK) Gen.G, gdy rywalizacja rozpocznie się na początku przyszłego miesiąca.

Koszulka zostaje ujawniona jako kolejny etap partnerstwa między PUMA i Gen.G, które zostało pierwotnie ogłoszone w czerwiec 2020. Dzięki partnerstwu obie organizacje mają na celu „dostarczenie nowych towarów, współpracy i doświadczeń” fanom Gen.G na całym świecie. Po raz pierwszy w historii te limitowane koszulki Mistrzostw są dostępne do kupienia przez fanów, teraz dostępne na stronie internetowej Gen.G: https://geng.gg/.

„Ponieważ kontynuujemy współpracę z globalną marką odzieży sportowej PUMA, zdajemy sobie sprawę, że jest to wielki moment dla Gen.G na całym świecie” – powiedział Gina Chung Lee, dyrektor ds. marketingu w Gen.G. „Zespół tak ciężko pracował w tym sezonie i wiemy, że z dumą reprezentuje nas, nosząc grafikę Heron Preston podczas największego wydarzenia e-sportowego roku”.

Przed play-offami Gen.G zajął drugie miejsce w letnim splicie LCK 2021 z rekordem 12-6. A według EsportsCharts.com mecz półfinałów letnich między T1 a Gen.G był drugim najpopularniejszym meczem w całym sezonie, ze szczytową oglądalnością sięgającą ponad 900 000. Rozpoczynają się Mistrzostwa Świata 2021 5 października w Islandia, ze zwycięzcą koronowanym dnia 6 listopada.

ŹRÓDŁO Gen.G

powiązane linki

http://geng.gg/Source : https://www.prnewswire.com/news-releases/geng-and-puma-reveal-league-of-legends-2021-world-championship-limited-edition-jersey-301388348.html