Gdzie obejrzeć retransmisję League of Legends Worlds?

Przygotuj się na nostalgiczne przeżycie! Riot Games retransmituje każdy mecz z każdego turnieju Mistrzostw Świata League of Legends, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w ramach przygotowań do rozpoczęcia Mistrzostw 2023, które odbędą się 10 października.

Ponowna transmisja Mistrzostw League of Legends

Ta retransmisja, obecnie transmitowana na Twitchu pod nazwą LolWorldChampionship, jest dla fanów League of Legends okazją do ponownego przeżycia ulubionych momentów z różnych turniejów Mistrzostw w całej historii e-sportu League. Od pierwszego sezonu Mistrzostw, które odbywały się w słynnej „piwnicy Phreak”, aż do Mistrzostw Świata 2022, które zakończyły się w listopadzie ubiegłego roku.

Zespół przygotowujący tę retransmisję stworzył nawet Dokument Google przedstawiający cały harmonogram transmisji. W chwili pisania tego tekstu kanał Twitch prowadzi obecnie 7. sezon Mistrzostw, podczas którego chińska drużyna Team WE zmierzyła się w ćwierćfinale z amerykańską drużyną Cloud9.

Koniecznie bądźcie na bieżąco z kwalifikacjami Mistrzostw Świata 2023, które rozpoczynają się 10 października! W tej chwili harmonogram transmisji nie jest jeszcze znany, ale można się spodziewać, że w przyszłych artykułach na temat Mistrzostw 2023 podana zostanie oficjalna godzina rozpoczęcia po opublikowaniu takich informacji.

Źródło: blogoflegends.com