Galakticos zmierzy się z Chasing Haze 07 w tureckich mistrzostwach League of Legends.

League of Legends: jeden z najpopularniejszych e-sportów

Badania

Najbardziej doświadczeni gracze w League of Legends szczegółowo analizują każdy pojedynek, włączając w to historię drużyny, status gracza, wyniki meczów League of Legends i wiele więcej. Znając historię każdej drużyny i wiedząc, jak ocenić kluczowe wskaźniki, będziesz miał ogromną przewagę nad zwykłymi graczami, oceniając kursy na League of Legends.

Rozpoznawanie wzorców gry

League of Legends to jedna z najbardziej konkurencyjnych, szczegółowych i wciągających gier w historii. Nie bez powodu w godzinach szczytu do akcji w różnych klubach e-sportowych przyłącza się ponad 7 milionów graczy. Ważne jest, aby zwracać uwagę na składy drużyn wybrane przez każdą drużynę. Niektórzy bohaterowie są prawie bezużyteczni przeciwko innym, a wiedza o tym może być bardzo przydatna. Rozpoznanie preferencji zespołu, umiejętności zespołu i innych wzorców gry da ci ogromną przewagę nad przeciętnym obstawiającym.

Liczby

Zakłady opierają się na kursach League of Legends. Oferowane przez nas kursy (jeśli nie wiesz jakie, zobacz poniżej) nie wynikają z naszych osobistych opinii. Są odzwierciedleniem opinii publicznej i jej wskazówek dotyczących zakładów. Jeśli potrafisz tworzyć własne kursy w oparciu o wiele czynników i dostosowywać je w myślach, możesz zyskać przewagę nad innymi graczami. Jeśli znasz się na liczbach i kursach zakładów, możesz wygrać dużo pieniędzy.

Zarządzanie pieniędzmi

Najlepsi obstawiający wiedzą, kiedy należy przestać, ale wiedzą też, kiedy zauważą zakład, którego nie mogą przepuścić. Nauczenie się, jak zarządzać swoimi zakładami i wykrywać kursy bukmacherskie o dużej wartości, to niezbędna umiejętność, aby stać się dochodowym obstawiającym mecze League of Legends. Nie martw się, wciąż dzieje się mnóstwo rzeczy, więc zawsze będziesz mieć wybór.

Wskazówka dla profesjonalistów: Czy chcesz mieć największą przewagę, z której korzystają wszyscy profesjonaliści? Wróć, obejrzyj poprzednie turnieje i przeanalizuj nagrania z meczów, a to natychmiast sprawi, że będziesz o krok przed większością obstawiających. Jak wypadły poszczególne drużyny? Co zrobili podczas meczu? Czy nauczyli się dostosowywać do swoich przeciwników? Czy zrobili wszystko dobrze i po prostu mieli pecha, czy też przeciwna drużyna ich zmiażdżyła? Pamiętaj też, jak radzą sobie pod presją, gdy w grę wchodzą duże sumy pieniędzy!

Czy jesteś gotowy, aby urozmaicić mecze, które już uwielbiasz oglądać i sprawić, że śledzenie ich będzie jeszcze bardziej ekscytujące? Czas zarejestrować się na wiodącej platformie zakładów online na e-sporty. Zarejestruj się już dziś i weź udział w całej akcji!

Źródło: www.rivalry.com