G2 Esports ogłasza pierwszy całkowicie żeński zespół League of Legends


Przechowuj wiadomości olimpijskie za darmo

Wsparcie insidethegames.biz za jedyne 10 £

Od prawie 15 lat insidethegames.biz jest w czołówce bez lęku informowania o tym, co dzieje się w ruchu olimpijskim. Jako pierwsza strona internetowa, która nie została umieszczona za płatną ścianą, sprawiliśmy, że wiadomości o Międzynarodowym Komitecie Olimpijskim, Igrzyskach Olimpijskich i Paraolimpijskich, Igrzyskach Wspólnoty Narodów i innych ważnych wydarzeniach są bardziej dostępne niż kiedykolwiek.

insidethegames.biz zyskał światową reputację dzięki doskonałemu raportowaniu i szerokiemu zasięgowi. Dla wielu naszych czytelników z ponad 200 krajów i terytoriów na całym świecie strona internetowa jest istotną częścią ich codziennego życia. Ping naszego bezpłatnego codziennego alertu e-mailowego, wysyłanego każdego ranka o 6.30 czasu brytyjskiego przez 365 dni w roku, lądującego w ich skrzynce odbiorczej, jest tak samo znajomą częścią ich dnia, jak pierwsza filiżanka kawy.

Nawet w najgorszych czasach pandemii COVID-19 strona insidethegames.biz codziennie utrzymywała wysoki standard informowania o wszystkich wiadomościach z całego świata. Byliśmy pierwszą publikacją na świecie, która zasygnalizowała zagrożenie, przed jakim stoi ruch olimpijski z powodu koronawirusa i od tego czasu zapewniliśmy niezrównany zasięg pandemii.

Ponieważ świat zaczyna wychodzić z kryzysu COVID, insidethegames.biz chciałby zaprosić Cię do pomocy w naszej podróży, finansując nasze niezależne dziennikarstwo. Wasze kluczowe wsparcie oznaczałoby, że moglibyśmy nadal tak wyczerpująco relacjonować ruch olimpijski i wydarzenia, które go kształtują. Oznaczałoby to, że nasza strona internetowa będzie otwarta dla wszystkich. W zeszłym roku insidethegames.biz przeczytało prawie 25 milionów ludzi, co czyni nas zdecydowanie największym źródłem niezależnych wiadomości o tym, co dzieje się w światowym sporcie.

Każdy wkład, niezależnie od tego, czy jest duży, czy mały, pomoże w utrzymaniu i poprawie naszego zasięgu na całym świecie w nadchodzącym roku. Nasz mały i oddany zespół był bardzo zajęty w zeszłym roku, relacjonując ponownie zorganizowane igrzyska olimpijskie i paraolimpijskie w Tokio, bezprecedensowe wyzwanie logistyczne, które wydłużyło nasze ograniczone zasoby do granic możliwości.

Pozostała część 2022 roku nie będzie mniej pracowita ani mniej wymagająca. Mieliśmy Zimowe Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie w Pekinie, na które wysłaliśmy czteroosobowy zespół reporterów, a także Igrzyska Wspólnoty Narodów w Birmingham, Letni Uniwersytet Światowy i Igrzyska Azjatyckie w Chinach, Igrzyska Światowe w Alabamie i wiele Mistrzostw Świata. Do tego oczywiście w Katarze odbywają się Mistrzostwa Świata FIFA.

W przeciwieństwie do wielu innych, strona insidethegames.biz jest dostępna dla każdego, niezależnie od tego, na co mogą sobie pozwolić. Robimy to, ponieważ wierzymy, że sport należy do każdego i każdy powinien mieć możliwość czytania informacji niezależnie od swojej sytuacji finansowej. Podczas gdy inni próbują czerpać korzyści finansowe z informacji, my staramy się udostępniać je jak największej liczbie osób. Im większa liczba osób może być na bieżąco z wydarzeniami na świecie i rozumieć ich wpływ, tym bardziej sport będzie zmuszony do transparentności.

Wesprzyj insidethegames.biz za jedyne 10 £ – zajmuje to tylko minutę. Jeśli możesz, rozważ wspieranie nas regularną kwotą każdego miesiąca. Dziękuję Ci.

Czytaj więcej

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6316242b546c4f97bddb6047ab981d66&url=https%3A%2F%2Fwww.insidethegames.biz%2Farticles%2F1127715%2Fleague-of-legends-esports&c=12599866346979037425&mkt=fr-fr