Finałowy zwiastun Arcane League of Legends firmy Netflix oraz wydarzenie zręcznościowe RiotX


Źródło: Netflix/Igrzyska zamieszek

League of Legends to popularna gra MOBA od Riot Games, a firma rozszerzyła franczyzę o muzykę, w tym K/DA, wirtualny dziewczęcy zespół inspirowany K-popem, w skład którego wchodzą Evelynn, Akali, Ahri i Kai’Sa. Połączył siły z Netflix, aby udostępnić nieruchomość większej liczbie odbiorców dzięki Arcane League of Legends, serialowi animowanemu śledzącemu League of Legends Jinx, Vi, Jayce, Heimerdinger i nie tylko. Ponadto wydano nową kluczową grafikę przedstawiającą wiele postaci z serii.

Tajemny zwiastun finałowy League of Legends

Ostatni zwiastun Arcane pokazuje zderzenie dwóch różnych światów. Piltover to bogate miasto postępu, a także Zaun, podziemny świat. Zapowiada się bardzo dramatyczna i emocjonalna seria.

Tajemna Kluczowa Sztuka

Kluczowa grafika Arcane przedstawia bohaterów takich jak Jinx, Vi, Caitly, Jayce i Viktor. Mel i nikczemny Silko dołączają do stada. W prawym dolnym rogu Vi i Powder (młoda Jinx) patrzą na widok Piltover.

Listopad to Tajemny Miesiąc

Riot Games ogłosiło dzisiaj wydarzenie RiotX Arcane, doświadczenie, które przyniesie świat Arcane do wielu swoich produktów w listopadzie. Wszystkie gry Riot zadebiutują z nowymi funkcjami i aktualizacjami w stylu Arcane, w tym League of Legends, League of Legends: Wild Rift i Legends of Runeterra. Rozpocznie się Mistrzostwami Świata League of Legends, które przyniosą gry, rywalizację i rozrywkę. World Championship Show Open obejmie Imagine Dragons, PVRIS, Bea Miller, JID i Denzel Curry, a rozpocznie się w sobotę, 6 listopada o 5 rano czasu PT. Widzowie mogą to sprawdzić na lolesports.com, YouTube i Twitch.

RiotX Arcane Global Premiere odbędzie się tego samego dnia i rozpocznie się o 17:30 czasu PT. Pojawi się czerwony dywan, a Arcane Netflixa zadebiutuje ze wspólnym streamowaniem wyłącznie na Twitchu.

Tajemne kino Secret Cinema: wciągające wrażenia na żywo

W Los Angeles pojawi się wciągające doświadczenie na żywo w trybie Arcane. Specjalne wydarzenie potrwa tylko 4 tygodnie, począwszy od 21 listopada, i obiecuje odtworzyć świat Arcane pełen przygód i aktorów. Riot Games i Netflix nawiązały współpracę z Secret Cinema, londyńską firmą, która ożywia filmy i seriale. Jest to pierwszy krok firmy w kierunku franczyzy gier wideo. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

O arkanach

Arcane zanurza się w delikatną równowagę między bogatym miastem Piltover a obskurnym podbrzuszem Zaun. Napięcia między tymi miastami-państwami wzmagają się wraz z tworzeniem hextechu — sposobu, w jaki każda osoba może kontrolować magiczną energię — w Piltover; a w Zaun nowy narkotyk o nazwie shimmer zmienia ludzi w potwory. Rywalizacja między miastami rozdziela rodziny i przyjaciół, ponieważ Arcane ożywia relacje, które kształtują niektóre ze słynnych bohaterów League of Legends, w tym Vi, Jinx, Caitlyn, Jayce i Viktor. Oparta na świecie gry League of Legends, animowana seria wydarzeń zawiera złożony świat pełen moralnych decyzji, zapierających dech w piersiach animacji i trzymającej w napięciu historii.

Serię tworzą Christian Linke i Alex Yee. Producentami wykonawczymi filmu są Christian Linke, Marc Merrill, Brandon Beck, Jane Chung i Thomas Vu. Współproducentami wykonawczymi są Pascal Charrue, Arnaud Delord, Jerôme Combe, Alex Yee, Melinda Wunsch Dilger i Ash Brannon. Serial wyreżyserowali Pascal Charrue i Arnaud Delord, a scenariusz napisali Christian Linke, Alex Yee, Conor Sheehy, Ash Brannon, Nick Luddington, David Dunne, Ben St. John i Mollie St. John.

W serialu występują głosy Hailee Steinfeld (Vi), Elli Purnell (Jinx), Katie Leung (Caitlyn Kiramman), Kevina Alejandro (Jayce), Harry’ego Lloyda (Viktor), Micka Wingerta (Heimerdinger), Bretta Tuckera (Singed), JB Blanc (Vander), Yuri Lowenthal (Mylo), Roger Craig Smith (Claggor), Shohreh Aghdashloo (Grayson), Remy Hii (Marcus), Toks Olagundoye (Mel Medarda), Jason Spisak (Silco) i Mia Sinclair Jenness (Powder).

Serial zostanie rozłożony w ciągu trzech tygodni, po 3 odcinki na akt.

  • Akt pierwszy – sobota, 6 listopada o godz. 19:00 (odcinki 1-3)
  • Akt drugi – sobota, 13 listopada, godz. 12:00 (4-6)
  • Akt trzeci – sobota, 20 listopada o godz. 12:00 czasu polskiego (7-9)

Source : https://nerdreactor.com/2021/11/01/netflix-arcane-final-trailer-riotx-arcane/