Finałowe otwarcie LoL World Championship 2023 autorstwa NewJeans „GODS”

Zgodnie z zapowiedzią Riot Games i agencji NewJeans, LOVE, sensacja K-popu NewJeans rozpocznie finały Mistrzostw Świata League of Legends (LoL) 2023, organizując ceremonię otwarcia. Tegoroczne finały Mistrzostw Świata LoL, które odbędą się 19 listopada w Gocheok Sky Dome w dzielnicy Guro w Seulu, będą wydarzeniem odbywającym się w Korei po raz trzeci od 2014 i 2018 r. Pokaz finałowy mistrzostw transmitowany w Internecie do 74 milionów widzów w 2021 roku, to jedno z największych widowisk w świecie e-sportu.

Historyczny występ

Z tej okazji NewJeans wykonają „GODS”, 10. oficjalną piosenkę przewodnią Mistrzostw Świata LOL, wydaną 4 października. Piosenka odniosła niezwykły sukces, utrzymując stałą obecność na globalnej liście przebojów magazynu Billboard w Stanach Zjednoczonych przez trzy kolejne tygodnie.

Niezapomniana chwila

Znani artyści, tacy jak Imagine Dragons i Lil Nas NewJeans będzie ważnym kamieniem milowym w swojej karierze, stając się pierwszą grupą K-popową, która będzie gwiazdą ceremonii otwarcia.

Olśniewająca podróż

Składający się z członków Minji, Hanni, Danielle, Haerin i Hyein, kwintet szybko zyskał sławę pod kreatywnym kierownictwem Min Hee-jina, wcześniej kluczowego gracza w sukcesie gwiazd K-popu, takich jak f(x) i EXO podczas jego czas w SM Entertainment. Grupa zyskała sławę dzięki hitom takim jak „Hype Boy” i „ETA”, które szybko wspięły się na szczyty list przebojów.

Źródło: www.bing.com